Перейти до змісту
На Київщини в одній зі шкіл обвалилася плитка і впала на голову першокласникові

Дитині наклали 22 шви.

Кілька кілограмів бетону впали на голову першокласнику в їдальні одній зі шкіл на Київщині. Від стіни відірвалася керамічна плитка, яку поклали лише два роки тому, йдеться у випуску ТСН.19:30.

Шестирічний Ярослав разом з однокласниками повертався до класу після обіду. Дітей у приміщенні було багато, хлопця майже притиснули до стіни. Саме тоді на голову малому впала керамічна плитка зі шматком бетону.

Відео Кілька кілограмів бетону впали на голову першокласнику у шкільній їдальні

Сталося все в одній зі шкіл на Київщині. Від стіни відірвалася керамічна плитка, яку поклали всього два роки тому. Батьки потерпілої дитини кажуть - всього тиждень тому скаржилися директору, що стіни у їдальні - у аварійному стані. Але реакції не було.  

Кілька кілограмів бетону впали на голову першокласнику у шкільній їдальні

Про інцидент матері розповіли телефоном. "Я заступник директора, вам потрібно приїхати до школи, бо з вашим сином сталася біда. Я запитала, яка біда? Вона каже, що це не телефонна розмова", - розповідає жінка. 

Жінка приїхала до школи, коли хлопець лежав у швидкій. "Ні директора, ні заступника поруч не було, лише працівники швидкої допомоги. Він втрачав свідомість, уже коли ми їхали в швидкій", - розказує.

До лікарні Ярослава доправили за 40 хвилин після травми. Його діагноз – больовий шок, струс мозку, закрита черепно-мозкова травма. На рану розміром 15 см наклали 22 шви.

Батьки хлопчика хочуть, аби винні були покарані. За словами матері школяра, тиждень тому батьківський комітет звертав увагу директора на те, що плитка в аварійному стані, але вона не відреагувала. Розказує, що після інциденту плитку заради безпеки дітей зняли. Зразки розчину, на якому вона трималася, забрали на експертизу.

Винних шукатимуть, кажуть у поліції. Перевірятимуть усіх: від того, хто укладав плитку, до директора школи, яка приймала роботу в експлуатацію.

Кореспондент ТСН Неллі Ковальська.

Залиште свій коментар