Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Попередньо збитки, завдані вандалами, оцінюють у 200 тисяч гривень.

У Київській області вандали вщент розгромили вагон приміського електропоїзда №6036 Фастів-Київ.

Про це повідомили у прес-службі "Укрзалізниці".

"Учора, 10 жовтня, о 22:50 на перегоні Фастів-Мотовилівка, що на Київщині, групою невідомих осіб фактично було зруйновано вагон приміського електропоїзда №6036 Фастів-Київ. Вандали розбили всі вікна, повиривали дивани для сидіння, розбили скло автоматичних дверей, пошкодили внутрішнє обладнання салону вагона", - йдеться у повідомленні.

За даними залізничників, помічник машиніста помітив зловмисників та одразу повідомив поліцію.

"Однак, це звернення представниками правоохоронних органів по гарячих слідах було залишено без реагування. Правоохоронці приїхали за неодноразовими викликами на станцію Фастів лише вранці 11 жовтня", - обурилися в компанії, наголосивши, що "подібна пасивна, бездіяльна позиція викликає подив, практично заохочує зловмисників і загрожує рецидивами таких інцидентів на залізничному транспорті".

За попередніми оцінками, завдано збитків на 200 тисяч гривень.

Також в "Укрзалізниці" зазначили, що вранці 11 жовтня були змушені відправити поїзд за маршрутом, закривши зруйнований хуліганами вагон, оскільки відремонтувати його можна лише в умовах депо.

"Таким чином від агресивних дій вандалів потерпіли як залізниця, так і пасажири", - резюмували у компанії.

Нагадаємо, раніше "Укрзалізниця" повідомила, що витрачає мільйони гривень щороку на усунення шкоди, завданої вандалами. Протягом часу експлуатації швидкісних поїздів від 2012 року на ліквідацію наслідків вандалізму і позаплановий ремонт рухомого складу було витрачено близько 16 мільйонів гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції