Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині викрили митників, які завдали збитків державі на 200 млн грн

У справі одночасно провели 19 обшуків. 

На Київщині силовики викрили діяльность злочинного угруповання, до складу якого увійшли працівники підрозділів Київської міської митниці та представники низки суб'єктів зовнішньоекономічної діяльності Одеського та Київського регіонів. 

Про це інформує Державна фіскальна служба Україна у Facebook.

Як йдеться у повідомлені, "за попередньою змовою здійснювався імпорт товарів широкого вжитку за заниженою вартістю та із зазначенням невірних кодів УКТЗЕД. За попередньою оцінкою, сума збитків, нанесених державі тільки з початку 2017 року, склала понад 200 млн. грн". Під час одночасного проведення дев'ятнадцяти обшуків у приміщеннях митних постів "Столичний" та "Святошин" Київської міської митниці ДФС, а також на території Одеського регіону, зокрема, в бізнес-центрі "Сонячний", вилучено печатки підприємств-нерезидентів, реквізити яких використовувались для прикриття протиправної діяльності, документи та інші носії інформації.

Припинено діяльність організованого злочинного угруповання за участі працівників Київської міської митниці ДФС Підрозді...

Опубліковано Державна фіскальна служба України 18 серпня 2017 р.

"Вилучені докази повністю підтверджують наявність злочинного умислу та причетність фігурантів кримінального провадження до фальсифікації документів при митному оформленні", - йдеться у повідомленні відомства у Facebook.

Нагадаємо, що раніше прокуратура Закарпатської області затримала заступника начальника митного посту "Вілок" при одержанні 5 тис. грн за надання дозволу на перевезення тютюнових виробів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції