Перейти до змісту
На Київщині виростили гігантську печерицю, яка потрапила до книги рекордів

На Київщині виростили гігантську печерицю, яка потрапила до книги рекордів

Технологи готувались до рекорду.

Найбільшу печерицю в Україні виростили в селі Озерна на Київщині. Вага гриба майже чотири кілограми. Технологи зізнаються, що ставили завдання потрапити в Книгу рекордів України, йдеться у ТСН.19:30.

Гриб-рекордсмен росте на полиці, і за ним ретельно стежили, аби він виріс таким величезним.

“Це найбільший гриб, який був коли-небудь у нас вирощений. Ой, навіть важко втримати його. Він дійсно дуже важкий”, - зізнаються технологи.

Точну вагу і розмір фіксує керівник реєстру рекордів - 3 кг 820 г без грибниці. Діаметр гриба - 39 см. Цей гігантський гриб претендує на найбільший гриб в Європі.

Відео Гриб-рекордсмен: на Київщині виростили найбільшу печерицю в Україні

Вага гриба - майже чотири кілограми. Технологи зізнаються – ставили завдання потрапити в Книгу рекордів України. Але навіть не сподівалися, що печериця буде настільки величезною. Що робитимуть із грибом – у сюжеті.  

Гриб-рекордсмен: на Київщині виростили найбільшу печерицю в Україні

Технолог грибівного господарства зізнається, що до рекорду готувалися. Зазвичай печериці, що виростають першими, вони прибирають, бо ті заважають рости іншим. Цього разу працівники спеціально залишили гриб і створили для нього найкращі умови. Ніяких хімічних добрив не використовували. Натомість регулярне поливання, вологий клімат і найголовніше - простір навколо.

На виробництві не використовують жодних хімікатів. Гриби настільки чисті, що можна одразу зривати і їсти. Долю печериці-рекордсмена вже вирішили. Її розділять між собою грибівники і приготують на вечерю. У господарстві кажуть, що пробуватимуть встановлювати нові рекорди.

Кореспондент ТСН Святослав Родюк

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин