На Київщині вирубують цілі ліси під маєтки, називаючи півстолітні дерева "д*рьмом" і "г*вном"

Дата публікації
Перегляди
4454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Київщині вирубують цілі ліси під маєтки, називаючи півстолітні дерева "д*рьмом" і "г*вном"

Замість звалених дерев у Бучі з’являються кількасотметрові паркани / Фото: ТСН

На День Незалежності на очах відпочивальників вкотре вирубали десятки дерев. Люди заявляють - якщо так триватиме далі, відстоювати ліс будуть силою. 

У місті Буча під Києвом розгорівся скандал. Там рубають ліс, а замість нього зводять маєтки.

Навіть на День Незалежності, прямо перед очима відпочивальників під пилку пішло близько 30-ти дерев. Більшості з них росли тут по 50, а то й більше років. Низка звернень до міської влади та міліції не дали жодного результату. Люди заявляють - якщо так триватиме далі, відстоювати ліс будуть силою, йдеться у сюжеті ТСН.

Замість звалених дерев у Бучі з'являються  кількасотметрові паркани - майбутні власники з блискавичною швидкістю огороджують свої володіння.

Перші спроби розпочати будівництво посеред лісу, були ще два тижні тому, однак тоді завадили мешканці. Однак паркан, з'явився, коли люди були на роботі.

Олександр Васильович пам'ятає як ці дерева садив його батько. Події на День Незалежності, коли за парканом зрубали 30 сосен називає вбивством.

Місцевий житель Олександр Сумцов ділиться: "Всі думали, що тут буде парк, лавочки, фонтанчики, ігрові майданчики".

Не допоміг і виклик міліції. Приїхали, зафіксували, та спорудження маєтку триває.

За ліс, люди борються і ще з одного приводу - поруч завод із перероблення пластмаси. Саме дерева стримують проходження шкідливих парів звідти.

Низка звернень, кілька десятків підписів, не викликали в місцевої влади жодної реакції - міський голова Бучі, як виявилося, взагалі не знає "що десь, щось рубають". Він порадив звернутися в містобудівну інспекцію. Там пояснили: ліс - це не ліс, а зелені насадження, які розділили між інвалідами.

Незважаючи на свій фізичний стан, нові власники вже встигли розмістити десятки повідомлень із пропозицією продати ділянку. За сотку - 5 тисяч доларів.

Журналістам ТСН вдалося поговорити з будівельниками, які і зводитимуть маєток для так званого інваліда. Вони дали своє визначення лісу: "Все решта – д*рьмо, г*вно. Ось цю сосну – нах*р, цю теж нах*р, їй років 120. Три, чотири, п'ять років – нах*р!" - показуючи зрубані величезні дерева розповідає будівельник.

У міліції кажуть, що справу порушили і звинувачення в бездіяльності відкидають. Адже готують подання на прокуратуру.

Якщо справа не зрушить із місця, жителі Бучі, обіцяють відбиватися силою.

Скандал у місті Буча, під Києвом

Скандал у місті Буча, під Києвом

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4454
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація