Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині з’явилися нові заводи з виробництва гелікоптерів

Підприємства вже відвідав секретар РНБО Олександр Турчинов.

Одразу два нових заводи з виробництва гвинтокрилів запрацювали на Київщині. Вони виготовлятимуть легкомоторні літальні апарати, які не дорогі в обслуговуванні і зручні у використанні, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На повну потужність заводи  запустять вже у вересні. У майбутньому ця техніка може прислужитися і для оборонної сфери – зокрема, у розвідці чи виявленні якихось надзвичайних ситуацій. Так вважає секретар РНБО Олександр Турчинов, який проінспектував виробництво та особисто політав на перших презентаційних гелікоптерах.

"Молоді, перспективні і конструктори, і виробничники сьогодні пропонують як легкі вертольоти для сектору оборони, які можуть використовуватися і в прикордонних військах, і для локалізації надзвичайних ситуацій, і для розвідки в ЗСУ, для виконання окремих тактичних завдань", - наголосив Турчинов.

ВідеоНа Київщині запрацювали одразу два заводи з виробництва легкомоторних ґвинтокрилів

Мовиться про легкомоторні літальні апарати, які не дорогі в обслуговуванні і зручні у використанні, а в майбутньому ще й можуть слугувати для оборонної сфери. Про це заявив секретар РНБО Олександр Турчинов, який проінспектував виробництво. На повну потужність заводи запустять вже у вересні. 

На Київщині запрацювали одразу два заводи з виробництва легкомоторних ґвинтокрилів

Залиште свій коментар

Вибір редакції