На Київщині заарештували главу виборчкому і призначили перерахунок голосів

На Київщині в місті Вишгороді 1 листопада міська ТВК призначила перерахунок голосів на міській сьомій дільниці.

На Київщині в місті Вишгороді 1 листопада міська ТВК призначила перерахунок голосів на міській сьомій дільниці. 2 листопада голова сьомої ДВК був заарештований міліцією.

Це рішення було ухвалене після того, як спостерігачі від Всеукраїнського об’єднання "Свобода" оскаржили результати місцевих виборів на цій дільниці, повідомила прес-служба "Свободи".

У партії зазначили, що через грубі порушення під час підрахунку "Свобода" отримала на ній результат вдвічі менший, ніж в середньому по Вишгороду.

Перерахунок голосів відбудеться в приміщенні міської ТВК Вишгорода.

"Результати ВО "Свобода" в місті Вишгороді вказують на суттєвий електоральний потенціал нашої політичної сили. Адже в тих районах, де ми змогли хоча б наблизитися до мети "дійти до кожного українця", наші результати справді переможні", - розповів кандидат в депутати Вишгородської райради від ВО "Свобода" Юрій Левченко.

"Так, наприклад, на першій міській дільниці "Свобода" отримала 11,23% до обласної ради, а на п'ятій - 11.06%. І ці дільниці не є якимись "карликовими" спецдільницями, а повноправними міськими ДВК, на яких проголосувало 1006 та 940 виборців відповідно. Попереду "Свободи" опинилася лише сумнозвісна партія влади, і то з несуттєвим відривом", - додав Левченко.

Усе про вибори в Україні читайте тут.

Читайте також:

"Свобода" порадила Добкіну проспатися, щоб врівноважити психіку

Партія регіонів пообіцяла розібратися з Тягнибоком

На Київщині найбільше виборців проголосували проти всіх

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: