На Київщині "забули" відпустити засудженого з колонії після відбуття строку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловіка звільнили лише після втручання прокуратури.

У Бориспільській виправній колонії № 119 на Київщині одного із засуджених не звільнили після відбуття встановленого строку покарання. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Київської області

Ув’язнений поскаржився на дії адміністрації установи заступнику прокурора Київської області. Мовляв, строк призначеного йому судом покарання закінчився ще 9 листопада поточного року, однак він продовжував безпідставно утримуватись в установі виконання покарань.

"У ході перевірки його доводів, з’ясовано, що факт незаконного позбавлення волі засудженого тривалий час був відомий керівництву установи та відповідальним за обчислення строку покарання працівникам, однак звільнили особу з виправної установи лише після втручання прокуратури", - йдеться у повідомленні.

За вказаним фактом призначене службове розслідування.

Нагадаємо, раніше співробітники СБУ затримали у Харкові двох заступників керівників виправних колоній та посередника, які нелегально збували продукти харчування, призначені для засуджених. "Торгівля" велася за готівку безпосередньо з режимної території виправних колоній. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції