На Київщині затримали голову райадміністрації і низку чиновників на мільйонному хабарі

Вони за хабарі займалися земельними махінаціями.

На Київщині затримали голову Поліської райдержадмінстрації, його заступника та чиновника з кадастрової служби за махінації з землею і вимагання хабара у понад один мільйон гривень.

Про це повідомив речник Генеральної прокуратури України Андрій Лисенко.

"Фігуранти вимагали та отримали від голови правління однієї з місцевих громадських організацій хабар у розмірі 1,3 млн грн за сприяння у передачі в оренду земельних ділянок площею близько 300 га, розташованих в межах Поліського району Київської області", - каже Лисенко.

Земельні ділянки, які передавали в оренду, належали людям, що вже померли, а також не мали спадкоємців. Також власниками деяких з них виявилися особи, місце перебування яких невідоме.

На Київщині військова прокуратура затримала «земельних махінаторів» на хабарі у понад мільйон гривень! Військова прокур...

Опубліковано Андрієм Лисенком 1 березень 2018 р.

Затримання відбулося спільними силами військової прокуратури і співробітниками Управління захисту економіки у Київській області. 

Правоохоронці готуються оголосити про підозру затриманим чиновникам та направити клопотання до суду про обрання запобіжного заходу.

Нагадаємо,  військова прокуратура Харківського гарнізону АТО разом з низкою правоохоронних органів затримали заступника начальника Харківського прикордонного загону, начальника прикордонної комендатури швидкого реагування Східного регіонального управління ДПСУ у званні полковника.

Залиште свій коментар

Вибір редакції