Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Київщині затримали з українським паспортом подільника "діда Хасана" та "Япончика"

Зі слів одного з керівників поліції, кримінальний авторитет купив собі документ громадянина України.

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції затримав на Київщині російського "злодія в законі" на прізвисько "Батир Бухарський". Про це повідомив у соцмережах перший заступник голови НПУ В’ячеслав Аброськін.

Сьогодні працівники Департаменту стратегічних розслідувань і ГУНП в Київській області затримали ще одного «немічного» -...

Опубліковано Вячеславом Аброськиним Середа, 10 квітня 2019 р.

Зі слів правоохоронця, цей авторитет "коронований" Асланом Усояном, відомим за прізвиськом "дід Хасан", а потім тривалий час був довіреною особою В’ячеслава Іванькова на прізвисько "Япончик". Ботир Рахімов протягом 2001-2010 років проживав у Барселоні та відповідав за легалізацію грошей російських злодійських кланів. Наразі він перебуває в розшуку Інтерполу та правоохоронних органів Іспанії за підозрою в скоєнні низки злочинів.

ВідеоВ Україні під Дідом Хасаном "ходять" три злодія в законі

"Розраховуючи на наше гуманне законодавство, цей злодій утік для подальшого проживання до нашої країни. Купив собі новий паспорт та став "добропорядним" громадянином України. Тепер з його "громадянством" та особами, які "зробили" його громадянином України, сподіваюсь, ми швидко розберемося", - зауважив Аброськін.

Як повідомлялося, у січні 2013 року "діда Хасана" застрелили в Москві. В Росії розслідують версію, згідно якої розстріл кримінального авторитета міг стати помстою за смерть "Япончика" в 2009 році. На церемонії прощання були присутні представники кримінального світу і рідні вбитого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції