На Київщині через високі комунальні тарифи оголосили голодування

Мешканець Вишневого, що недалеко від Києва, оголосив голодування через підвищення ЖКГ-тарифів. Він вважає, що місцева влада наживається на громадянах.

Через підвищення тарифів на ЖКГ мешканець Вишневого оголосив голодування.

Мешканець міста Вишневе Грогуль В.Є. голодує під міською радою з 15 вересня голодування.

"Мерія міста Вишневе Київської області підняла тариф на водопостачання та водовідвід до 7 гривень за 1 кубометр, тоді як у Києві - лише 2,78 гривні, - пояснює свій вчинок чоловік.

"Мер Анатолій Гошко збирає зайві 4 гривні за кожен кубометр води з кожного вишнівчанина - у місяць це 100 гривень з сім'ї, у рік - 1200 гривень, а з усього Вишневого - 12 мільйонів гривень!!!", - вважає він.

За словами Грогуля, зайві 12 мільйонів гривень, зібрані з вишнівчан за завищеними тарифами, "викидаються Гошком на псевдоблагоустрій вул. Жовтневої - по 10-му разу, на пам'ятник за 2 мільйони гривень та "космічну" мерію за 52 мільйони доларів".

Мешканець Вишневого переконаний, що це – "паразитизм і знущання з вишнівчан" і має намір продовжувати голодування під міською радою до встановлення справедливості.

Нагадаємо, що в самому Києві з 1 червня тарифи на комунальні послуги були підвищені приблизно вдвічі.

19 серпня Київський окружний адміністративний суд заборонив столичній мерії стягувати плату за житлово-комунальні послуги відповідно до нових тарифів.

При цьому Кабінет міністрів ухвалив рішення про відміну нових тарифів на комунальні послуги в столиці і направив рекомендації президенту України Віктору Ющенко відмінити відповідні розпорядження міськадміністрації.

З 31 серпня міська адміністрація затвердила нові тарифи на комунальні послуги з холодного та гарячого водопостачання, водовідведення та на утримання будинків, споруд і прибудинкових територій для населення на серпень і вересень 2009 року, які на 5% нижчі від попередніх.

Читайте також:

У Криму введено мораторій на підвищення комунальних тарифів

Уряд скасує нові комунальні тарифи Черновецького

Бюджету Києва загрожує рекордне недовиконання

Вартість гарячої води для киян планують збільшити вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: