На Київщині школи закриваються на карантин

Найближчим часом третину шкіл Київської області можуть закрити через епідемію грипу та ГРВІ.

На сьогоднішній день у Київській області закрито 10% шкіл, ще 30% можуть бути закриті у зв'язку з епідемією грипу. Водночас, влада Київської області обіцяє не допустити масового закриття шкіл на карантин. Про це повідомив голова Київської облдержадміністрації Віктор Вакараш.

За його словами, на сьогодні в Київській області закрито 64 школи, що складає 10% від загальної кількості. "Ще 30% шкіл знаходяться у стані передграничного закриття, оскільки епідемія грипу на цей раз серйозно торкнулася дітей", - підкреслив чиновник.

При цьому Вакараш наголосив, що ситуація знаходиться під контролем, і влада активно працює над тим, щоб не допустити розповсюдження епідемії по Київській області. "Ми не вводитимемо загальний карантин, ми працюватимемо в регіональному, локальному масштабі", - додав він.

Як повідомлялося, минулого тижня вісім обласних центрів та Севастополь вирішили закрити всі школи на карантин через високу захворюваність на грип та ГРВІ.

Наразі епідемічний поріг в Україні подолали 14 регіонів. Зокрема, поріг подолано в АР Крим, Вінницькій, Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Черкаській областях та у місті Севастополі.

11 областей наближаються до подолання епідемпорогу. Відносно сприятлива ситуація складається тільки в Чернівецькій та Івано-Франківській областях.

Читайте також:

В Сумській області через епідемію грипу скасовані новорічні свята для дітей

У Донецькій області на карантин закривають всі навчальні заклади

Свинячий грип допоміг багатьом українцям розбагатіти

У Луцьку знову закрили на карантин всі школи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: