На Київщині затримано бандитів, які копіювали героїв "Бригади"

У 4 затриманих правоохоронці вилучили майже кілограм золотих виробів, пістолет з патронами і автомобіль BMW.

Співробітники правоохоронних органів затримали групу зловмисників, які спеціалізувалися на системних пограбуваннях ювелірних магазинів і пунктів обміну валют. Про це 17 листопада заявив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

За словами Луценка, угрупування діяло на Київщині. Під час обшуків за місцем проживання у 4 затриманих правоохоронці вилучили майже кілограм золотих виробів, бірки до ювелірних виробів, парики, накладні вуса, клей і пістолет з патронами, а також автомобіль BMW, який вони використовували під час злочинів. Вартість вилучених речей складає понад мільйон гривень.

"Зловмисники копіювали героїв відомого серіалу "Бригада", один з них навіть чимось схожий на героя фільму, називали себе відповідними прізвиськами, копіювали їхній стиль життя", - розповів міністр.

Крім того, за словами Луценка, у злочинців вилучені партквитки однієї з партій. Пізніше з'ясувалося, що вони мали при собі партквитки "Єдиного центру".

На запитання, чи справжніми були партквитки, Луценко відповів: "Я не маю наміру це перевіряти, оскільки справа не в політичній приналежності".

"Єдине, що дивно, що всі четверо, один із яких навіть вважав себе парторгом, були членами однієї первинної організації і під час обшуку ми знайшли ще кілька партквитків і, очевидно, це вказує або на коло їх знайомих, або їх подільників", - сказав міністр.
"Якщо злочинці розраховували на прикриття цими квитками, то їхній вождь давно вже відійшов від справ і це їм жодним чином не допоможе", - сказав він.

Читайте також:

Луценко упіймав банду кавказців, яка грабувала нардепів

Злочинці у медичних масках пограбували третій банк за два дні

У пенсіонерки на вулиці вкрали сумки з коштовностями на 5 мільйонів

Невідомі в медичних масках грабують донецькі банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: