На київських парковках блокуватимуть колеса

Заступник голови КМДА Ірена Кільчицька не бачить протиріччя в тому, що раніше Леонід Черновецький сам проти цього боровся.

Комунальне підприємство "Київтранспарксервіс" вирішило блокувати колеса автомобілів на парковках для гарантії оплати їх водіями послуг паркування.

Про це на прес-конференції повідомили заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена Кільчицька й директор "Київтранспарксервісу" Олена Поліщук.

Заблоковане колесо
Autocentre.ua
Колись заборонена практика блокування коліс знову повертається
Зі слів Поліщук, блокування коліс буде здійснюватися тільки в тих випадках, якщо на лобовому склі припаркованого автомобіля відсутній абонементний талон на паркування, якщо він прострочений, якщо паркувальник не може встановити, на який час водій передплатив паркування, або якщо час передплаченої парковки закінчився.

Виявивши ці факти, паркувальник повинен викликати службу блокування коліс, яка зобов'язана скласти акт про блокування й прикріпити його на лобове скло автомобіля з повідомленням, що його заблоковано.

Розблокування коліс провадиться після повної оплати послуг паркування водієм й оплати вартості розблокування, яка становить 100 гривень.

Кільчицька нагадала, що у квітні 2006 року Шевченківський районний суд Києва визнав незаконним розпорядження Київдержадміністрації про блокування коліс автомобілів за порушення правил паркування за адміністративним позовом мера Києва Леоніда Черновецького, який подав позов ще не будучи мером.

Кільчицька заявила, що рішення суду стосувалося незаконності блокування коліс тільки тих автомобілів, які були припарковані не на парковках, а поза ними.

Таким чином, на її думку, блокування коліс автомобілів на парковках є законним.

Майбах
Обозреватель
Київська влада подбає про відповідальність водіїв
Поліщук відзначила, що одним зі способів оплати за паркування будуть абонементні талони на годину паркування, на день, на місяць і на квартал. Їх можна буде придбати в кіосках "Союздрук", на станціях Київського метрополітену, у поштових відділеннях й на автозаправках.

Крім того, на думку Кільчицької найбільш вигідною формою оплати за паркування буде оплата за допомогою мобільного телефону, яку адміністрація має намір почати впроваджувати із січня 2008 року.

Як повідомляло агентство, у квітні 2006 Шевченківський районний суд Києва визнав незаконним розпорядження Київської міської державної адміністрації про блокування коліс автомобілів за порушення правил паркування за позовом нинішнього мера Леоніда Черновецького.

У листопаді 2005 Київдержадміністрація доручила комунальному підприємству "Київдорсервіс" використати спеціальні пристрої для блокування коліс автомобілів, власники яких порушили правила паркування.

"Київдорсервіс" повинен був створити спеціальні мобільні групи для блокування й розблокування коліс.

У грудні 2005 "Київдорсервіс" оголосив тендер на покупку 420 пристроїв для блокування коліс автомобілів.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: