На київському вокзалі посилять патрулювання

З грудня лінійне управління на Південно-Західній залізниці УМВС України посилить патрулювання на залізничному вокзалі Києва з метою припинення спроб спекуляцій квитками.

Про це сьогодні на прес-конференції в Києві повідомив начальник Управління МВС на Південно-Західній залізниці генерал-майор міліції Павло Гуцол.

За його словами, транспортна міліція спільно з керівництвом Південно-Західної залізниці відстежує придбання залізничних квитків на 27, 28, 29, 30, 31 грудня цього року.

"Починаючи з грудня, будуть створені посилені групи нарядів міліції, які працюватимуть на вокзальному комплексі (у Києві) з метою недопущення перепродажу залізничних квитків та притягнення до відповідальності осіб, причетних до цих правопорушень", - сказав Гуцол.

Він зазначив, що в даний час проводиться ряд оперативних заходів щодо виявлення осіб, які скуповують залізничні квити з метою подальшого збуту та отримання за це певних прибутків.

Водночас Гуцол повідомив, що спекулянтів штрафуватимуть і конфісковуватимуть у них квитки.

"А тому ми хочемо попередити, щоб люди (мається на увазі, які спробують скуповувати залізничні квитки з метою подальшого перепродажу) дарма не витрачали кошти", - зазначив Гуцул.

Разом із тим він повідомив, що подібні заходи вживатимуться не лише у Києві, а й на вокзалах по всій Україні.

Начальник Управління МВС на Південно-Західній залізниці наголосив, що до посилення патрулювання міліцію спонукає оперативна інформація про те, що окремі особи намагаються масово скуповувати залізничні квитки на святкові рейси для створення "цілеспрямованого ажіотажу".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: