На "Книжковому Арсеналі" розкажуть, яку правильно написати книгу про подорожі

Своїм досвідом поділяться журналісти та письменники.

У неділю, 24 квітня, в рамках Книжкового Арсеналу-2016 журналісти та письменники розкажуть, з якими проблемами зіштовхуються, коли пишуть про інші країни та інші народи після подорожей світу.

Своїм досвідом поділяться:

Олексій Бобровников – журналіст, сценарист документальних фільмів, автор книжки "Краями Грузії" (Харків: Клуб сімейного дозвілля", 2015);

Іґнацій Карпович (Польща) – іберист, африканіст, автор, зокрема, книжки про Ефіопію "Nowy Kwiat Cesarza" (Нова квітка імператора) (2007)

Катаріна Новікова – культурологиня, авторка серії статей про країни-сусідів України в журналі "Український тиждень", координаторка міжнародного проекту "Апокаліпсис міста".

"Чому українці, мандруючи по цілому світу й мешкаючи в різних країнах, не осмислюють у книжках народи, країни, які бачать? Чому ми не оцінюємо інших, не подаємо свого голосу про близьких і далеких сусідів, про не-сусідів? Чому більшість літератури, що постає після подорожей в інші країни, – це тревелоги, література про мандри, а не література про інші країни та народи? Що потрібно, аби такі тести поставали? З якими проблемами стикаються українські автори, пишучи про інші країни?", - зазначають теми дискусії її організатори .

Захід відбудеться на сцені "Меридіан", з 14.00 по 14.50. Модераторка – Анастасія Левкова, арт-директорка мережі книгарень "Є".

Захід відбудеться за сприяння Польського Інституту.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: