На комбінаті "Україна" введуть жорсткий режим допуску

В МВС тривають підготовчі заходи для взяття під охорону цього режимного об'єкту.

На поліграфічному комбінаті "Україна" будуть запроваджені жорсткіші режимні умови.

Про це повідомляється на сайті Міністерства внутрішніх справ.

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Савченко повідомив, що наразі в МВС тривають підготовчі заходи для взяття під охорону цього режимного об'єкту.

Водночас Кабінет міністрів опрацьовує питання щодо надання державному підприємству "Поліграфкомбінат "Україна" особливого статусу, відповідно до якого на підприємстві будуть запроваджені більш жорсткі режимні умови.

Передбачається, що це "унеможливить самовільний доступ на територію цього об'єкта будь-яких осіб, у тому числі народних депутатів України, які наразі перебувають на території комбінату".

Нагадаємо, 25 січня Рада нацбезпеки й оборони України ухвалила рішення про забезпечення охорони режимного об‘єкту ДП "Поліграфкомбінат "Україна" Внутрішніми військами МВС. Президент своїм указом увів це рішення у дію.

Перед тим, вранці 25 січня комбінат "Україна" у Києві, на якому, зокрема, друкуються бюлетені до виборів президента, зазнав нападу.

Президент Віктор Ющенко на спеціально скликаному засіданні Ради нацбезпеки та оборони заявив, що будівлю комбінату захопили нардепи від ПР.

Партія регіонів у зв'язку з цим звинувачувала команду кандидата в президенти, прем'єра Юлії Тимошенко у намаганні змінити керівництво комбінату "Україна" з метою надрукувати зайві 1,5 млн. виборчих бюлетенів.

У БЮТ ці заяви назвали провокацією і, в свою чергу, натякнули, що соратники опонента Тимошенко - лідера Партії регіонів Віктора Януковича - самі намагалися надрукувати підроблені бюлетені ще перед першим туром.

А міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявляв, що йдеться не про бюлетені, а про відстоювання бізнесу, близького до представників Партії регіонів.

Водночас, після засідання РНБО у понеділок він заявив, що не пізніше четверга, 28 січня, комбінат "Україна" за рішенням буде взято під охорону Внутрішніх військ МВС.

Читайте також:

Комбінат "Україна" охоронятимуть Внутрішні війська та СБУ

Проти міліціонерів порушено дві справи через захоплення комбінату "Україна"

Тимошенко доручила вести відеоспостереження за друком бюлетенів

 

ВідеоКадри захоплення комбінату "Україна"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: