Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На конкурсі кращого вчителя України визначилася п'ятірка фіналістів

Саме вони представлятимуть країну на світовому педагогічному конгресі.

В Одесі визначилися з іменами топ-п'ятірки претендентів на Національну освітню премію Global Teacher Prize, котру здобуде найкреативніший педагог країни. Організатором є громадська спілка "Освіторія", а куратором проекту Наталя Мосейчук, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На березі Чорного моря вчителі-півфіналісти з різних регіонів країни розширюють свій життєвий досвід і багатогранність – навчаються танцювати, проводити опитування, гуртом готувати їжу тощо. Зовні може здатися, що це не конкурс, а суцільний відпочинок, але насправді за всіма в цих навмисно далеких від школи умовах уважно стежить журі. У його складі організатори конкурсу, представники Міносвіти, молодь, яка ще сама сидить за партою, й викладач танців із Найробі – один із десятка найкращих шкільних педагогів світу. Завдання було непростим: із 20 півфіналістів відібрати для фіналу 5.

ВідеоВ Одесі визначаються з іменами топ-п'ятірки претендентів на премію "Global Teacher Prize"

У підсумку, туди потрапили вчитель початкових класів із Ужгорода Вікторія Биркович, дефектолог і фахівець із інклюзивної освіти з Києва Наталія Гладких, викладач фізики з Чернівців Паул Пшенічка, вчитель історії з Полтавщини Тетяна Веркалець і викладач англійської мови з Вінниці Владислав Качур. Журі орієнтувалися на сучасні світові тенденції щодо вимог до вчителі: новаторство, анімація, моральний авторитет і лідерство. Найкращого вчителя України визначать з-поміж них 7 жовтня під час церемонії нагородження Global Teacher Prize. П'ятірка кращих також вирушить на всесвітній конгрес освітян у Дубаї.

Одночасно на сайті tsn.ua почалося голосування в номінації "Народний вчитель". Визначити власника призу глядацьких симпатій може кожен – анкети 20 претендентів уже представлені для ознайомлення.

Кореспондент ТСН Людмила Бадалян

Залиште свій коментар

Вибір редакції