На Контрактовій площі побудують музей археології та торговий комплекс

Київські чиновники погодили з археологами будівництво на території Контрактової площі музею археології. Також в історичному центрі Києва планують побудувати торговий комплекс і паркінг.

На Контрактовій площі в Києві будуть розташовані музей археології та торговий комплекс з можливим паркінгом.

Про це заявив в.о. начальника головного управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Київської міськадміністрації Сергій Броневицький.

"Передбачено і пропонується місце розміщення музею археології на Контрактовій площі. Це місце узгоджене з українськими та київськими археологами, так як Контрактова площа - це місце можливого великої кількості археологічних знахідок, які можуть бути знайдені в процесі робіт", - сказав чиновник.

"Будівництво нових об'єктів на Контрактовій площі - ми їх віднесли на третю чергу - це будівництво торгового комплексу і, можливо, будівництво паркінгу під цей об'єкт", - додав він.

Нагадаємо, співтовариство Національного університету "Києво-Могилянська академія" взяло під постійний контроль з боку фахівців і громади міста проект реконструкції Контрактової площі.

Науковці запропонували створити на Контрактовій площі музей археології, за будівництво паркінгу виступила міська влада.

Під час минулих розкопок у 70-ті роки 20 століття, коли будувалося метро, на цьому місті знайшли унікальні знахідки - дерев'яні зруби. Науковці вважають, що таких кварталів в Україні більше немає.

Читайте також:

У Києві збудують готель Hilton

БЮТ: Черновецький віддає 100 га в Конча-Заспі аферистам

В українських готелях запропонували відкрити казино для туристів

На околиці Києва побудують ще один сміттєспалювальний завод

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: