На коньячному заводі у Новій Каховці відбулася перестрілка

На трьох автобусах приїхало близько 150 чоловік. Зламали ворота, в'їхали на територію, спробували захопити будівлю заводу.

На коньячному заводі ВАТ Агропромислова фірма Таврія (Нова Каховка Херсонської обл.) 3 вересня відбулася перестрілка.

Є поранені, повідомила перший заступник генерального директора заводу Людмила Надточій.

"Я підтверджую. На трьох автобусах приїхало близько 150 чоловік. Зламали ворота, в'їхали на територію. Люди, одягнені в чорне, у камуфляжній формі, в касках, з наколінниками, наручниками, спробували захопити будівлю заводу. Стрілянина, сльозогінний газ, є поранені" , - сказала Надточий 3 вересня увечері.

За її словами, зараз ці люди знаходяться на території заводу.

"Це не міліція, не СБУ, принаймні, вони не пред'являли жодних документів, вони ніяк не показували, що якимось чином мають відношення до органів влади. За нашими відомостями це кримські бандити", - додала вона.

У ЦГЗ УМВС в Херсонській області поки не мають інформації про інцидент.

АПФ Таврія входить в ПНВХ, який, у свою чергу, входить до складу корпорації Логос (Дніпропетровськ). Як керуюча структура ПНВХ також об'єднує ТОВ Інкерманський завод марочних вин (Севастополь, АРК), ТОВ Качинський + (АРК) і ЗАСО Чорноморець (АРК), радгосп-завод ім. Поліни Осипенко. Загальна площа виноградників холдингу перевищує 4 тис. га.

Останні кілька місяців триває конфлікт між мажоритарними власниками і директором, який є міноритарієм і, за словами його опонентів, відмовляється йти з посади керівника, незважаючи на завершення терміну контракту.

Нагадаємо, Держфінпослуг спростувала інформацію про введення у НАСК "Оранта" тимчасової адміністрації, під яким, нібито, планувалася рейдерська атака.

Державна комісія з регулювання ринків фінансових послуг (Держфінпослуг) не приймала, не готувала і не обговорювала рішення про введення тимчасової адміністрації у ВАТ "Національна акціонерна страхова компанія (НАСК) "Оранта".

У відповідь на поширену в ЗМІ інформацію щодо можливої реалізації схеми рейдерського захоплення СК "Оранта", Держфінпослуг також повідомила, що не ухвалювала ніяких рішень щодо обмеження, зупинки або анулювання ліцензій "Оранти".

Читайте також:

Рейдерская атака на "Оранту" провалилася

Росія намагається захопити стратегічні українські підприємства

ТОП-7 рейдерських атак 2008-го року

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: