На кордоні з Польщею автомобіль намагався прорватися до пункту пропуску

Водія зупинили та затримали.

Учора, 18 квітня,  в пункті пропуску "Шегині", що на українсько-польському кордоні, прикордонники зупинили прорив автомобіля.

Про це повідомляє Держприкордонслужба.

Зазначається, що прикордонники Мостиського загону були змушені зупиняти небезпечні маневри автівки, що проривалась в пункт пропуску.

Зокрема, 40-річний водій з міста Мостиська на Львівщині, не бажаючи чекати у загальній черзі, оминув її та без дозволу прикордонників спробував в'їхати на власному автомобілі в пункт пропуску.

Чоловік порушив правила дорожнього руху та створив аварійно-небезпечну ситуацію.

Мікроавтобус зупинили, а зухвалого водія затримали.

Йому загрожує штраф або виправні роботи на термін від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку, або адміністративний арешт на термін до 15 діб.

Прикордонники просять виявляти повагу до учасників міжнародного руху та до їхньої роботи.

Нагадаємо, 20 березня невідомі зі зброєю намагалися вночі прорватися через українсько-білоруський кордон на джипіПравоохоронцям вдалося затримати джип, лише застосувавши зброю. Затримано двоє осіб, ще одну розшукують.

Своєю чергою, президент Білорусі Олександр Лукашенко, коментуючи спробу прориву автомобіля зі зброєю на кордоні з Україною, заявив, що зловмисники намагаються дестабілізувати ситуацію в країні

Після цього Білорусь посилила заходи безпеки на кордоні з Україною, де була озброєна спроба прориву. Посилення заходів безпеки стосується огляду транспортних засобів, перевірки документів людей, які прибувають і перебувають у прикордонній зоні. 

Залиште свій коментар