Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На кордоні з Польщею і далі стоять у чергах сотні автівок

Найбільше скупчення машин на ПП "Краковець - Корчова"

Станом на 9:00 четверга у п'яти пунктах пропуску на кордоні України з Польщею зібралося 290 автомобілів, передає прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Зокрема, за даними інтерактивної карти Держприкордонслужби станом на 9:00, 20 легкових автівок та 120 вантажівок стояли у черзі у міжнародному автомобільному пункті пропуску "Ягодин-Дорогуськ" на Волині.

За даними Західного регіонального управління, станом на 9:00 у Львівській області у ПП "Шегині - Медика" своєї черги очікували ще 40 легкових автівок, у ПП "Угринів - Долгобичув" - 50, у ПП "Краковець - Корчова" - 110, у ПП "Рава-Руська - Гребенне" - 70 легкових автомобілів.

Окрім того, на кордоні з Угорщиною у ПП "Чоп (Тиса) - Загонь" перебувало 80, у ПП "Вилок - Тісабеч" - 20 легкових авто.

На кордоні зі Словаччиною у пункті пропуску "Ужгород - Вишнє Німецьке" - 15 легкових автомобілів.

На кордоні з Румунією та Молдовою черг не спостерігається.

Нагадаємо, кілька днів був паралізований кордон: після великодніх свят люди масово повертаються до Польщі. У всіх пунктах пропуску по кілька сотень автівок стояли у черзі. Люди після великодніх свят повертаються у Польщу на роботу або ж навчання. Прикордонники кажуть, що такі черги прогнозовані, тому збільшили кількість прикордонних нарядів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції