На кордоні з Польщею застрягли сотні піших українців, які прямують на сезонні роботи

На кордоні з Польщею застрягли сотні піших українців, які прямують на сезонні роботи

Перетин кордону уповільнюється через карантинні заходи безпеки з польського боку

На єдиному пішому пункті пропуску на українсько-польському кордоні «Шегині» від ночі стоять сотні українців.

Про це повідомляє кореспондентка ТСН Марія Кужик.

Люди у черзі, стоять тут вже по 12-13 годин і досі не перетнули кордон. Здебільшого тут ті, хто прямує на сезонні роботи до Польщі. «Взагалі не спали цілу ніч, ноги болять, їсти хочеться. Знали, що черги, але не настільки», - каже мешканка Волині Любов Ковальчук.

«Хоча б воду людям, добу стоять,  не можемо пройти кордон», - обурюється чоловік з черги.

Українська сторона подорожніх оформила, застрягли вони на нейтральній частині - між Польщею та Україною. Там немає місць перепочинку, увесь цей час доводиться стояти, або відпочивати на валізах. І лиш один туалет, до якого теж черга. Дистанції тут не дотримуються, багато хто не в масках.  «Стало дуже погано, бо я дві години чекала на туалет загальний», - каже мешканка Івано-Франківська Любов Хромишин.

Перетин кордону уповільнюється через карантинні заходи безпеки з польського боку. Додатковий час займає температурний скринінг, ретельна перевірка документів, а також щогодинне санітарне прибирання приміщення.  

Тож зарадити черзі українські прикордонники не в змозі. Скупчення тут виникає час від часу, зазвичай на вихідні. Коли прибуває більше людей з різних областей. А саме зараз у Польщі сезонні роботи, тож туди і прямують українці. Щодоби тут проходить близько трьох тисяч українців. Тож прикордонники радять обирати автомобільні пункти пропуску - їх на Львівщині зараз працює два.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів