На кордоні з Польщею затримано партію заражених авокадо

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Плоди зіпсовані личинками середземноморської мухи.

Із Польщі в Україну намагалися ввезти партію некондиційних авокадо. У плодах виявлено середземноморську плодову муху, повідомляє УНІАН із посиланням на Державну службу з питань безпеки харчових продуктів і захисту прав споживачів.

Фрукти були виявлені під час фітосанітарного контролю в відділі митного оформлення "Західний" Львівської області. За документами, країною походження плодів є Ізраїль. Держпродспоживслужба вже відправила поляками документи про невідповідність вантажу вимогам законів України та звернула увагу на недопущення подібних випадків у майбутньому.

Середземноморська плодова муха – це небезпечний шкідник, який знищує від 30% до 100% плодів персика, абрикоса, сливи тощо в країнах Середземномор'я і Південної Америки. Всього муха небезпечна для понад 200 видів рослин і дерев. Серед них практично всі плодові, багато ягідних і низка овочевих. Личинки середземноморської плодової мухи викликають опадання плодів. На території України цей карантинний організм відсутній.

ВідеоЧим обробити сад від хвороб і шкідників восени

Прийшла пора обробляти сад від шкідників і хвороб. Маша Монахова розповіла, скільки коштує обробити сад та як це зробити.

Чим обробити сад від хвороб і шкідників восени

Залиште свій коментар

Вибір редакції