На кордоні з Росією затримали більше 70 вагонів з українським товаром

13 з цих вагонів було відправлено зміненим маршрутом, інші 59 залишаються на українсько-російському кордоні.

На кордоні з Росією було затримано 72 залізничних вагони.

Про це повідомили у прес-центрі Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

"За даними оперативного Штабу з реагування станом на 9-00 13 липня 2016 року на кордоні України з Російською Федерацією затримано 72 залізничних вагони, які слідували до Казахстану та Киргизії. 13 з цих вагонів було відправлено зміненим маршрутом, інші 59 залишаються на українсько-російському кордоні", - йдеться у повідомленні.

Що стосується ситуації з перетином білорусько-російського кордону, у відомстві зазначили, що Російська Федерація не пропускає вантажі призначенням Республіка Казахстан та Киргизька Республіка і такі вантажі затримуються на станціях білоруської залізниці.

За неофіційною інформацією станом на 13 липня на станції Орша-Західна (Республіка Білорусь) затримано було близько 55 вагонів.     

Також існують проблеми для українських вантажних автомобілів при перетині білорусько-російського кордону.

Станом на 9-00 13-го липня, за оперативною інформацією, отриманою від українських перевізників, на пункті пропуску Редьки - Красноє знаходяться близько 50 українських транспортних засобів. За останню добу 5 українських транспортних засобів отримали відмову в оформленні для перетину кордону.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін підписав указ про подовження продовольчого ембарго, введеного у відповідь на санкції, які введені низкою країн світу. Відповідно до оприлюдненого 3 липня 2016 року указу Президента Російської Федерації від 01.07.2016 № 319, що вносить зміни до указу від 1 січня 2016 року № 1 "Про заходи щодо забезпечення економічної безпеки та національних інтересів Російської Федерації при здійсненні міжнародних транзитних перевезень вантажів з території України на територію Республіки Казахстан через територію Російської Федерації"  запроваджені додаткові обмеження щодо транзиту через територію РФ товарів походженням з України, а саме діючі обмеження транзиту по відношенню до транзиту товарів до Республіки Казахстан поширюються на транзит до Киргизької Республіки, а також вводиться повна заборона транзиту товарів "під ембарго".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: