На кордоні з Румунією затримали жінку з банди грабіжників, яку "кришувала" поліція на вокзалі Києва

Зловмисниця втекла з зали суду під час обрання запобіжного заходу.

У Закарпатській області затримали жінку, члена банди грабіжників, яка діяла на столичному залізничному вокзалі під прикриттям поліцейських.

Про це повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

"На території Закарпатської області поблизу кордону з Румунією 3 квітня затримано одну із фігуранток кримінального провадження щодо організованої злочинної групи з числа співробітників кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський, під прикриттям яких на столичному вокзалі тривалий час орудували професійні крадії", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, після викриття зловмисників 8 членам угруповання оголосили про підозру та взяли під варту.

Водночас одна фігурантка, розуміючи неминучість покарання за вчинені злочини, під час перерви у судовому засіданні з розгляду її санкції залишила приміщення суду та кинулась навтьоки.

Наразі вирішується питання щодо доправлення підозрюваної до суду для обрання запобіжного заходу, слідство у кримінальному провадженні триває.

Нагадаємо, у Києві затримано членів організованої злочинної групи з числа чинних співробітників кримінальної поліції на станції "Київ-Пасажирський", під прикриттям яких професійні крадії вчиняли злочини на території вокзалу. Очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції "Київ-Пасажирський". 

До вчинення злочинів останній залучив щонайменше 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька груп професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям данину за можливість "працювати" на вокзалі. Крім того, крадії систематично ділились із працівниками поліції викраденим у громадян майном. 

Наразі 7 членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину, передбаченого ч. 5 ст. 185 КК України (строк покарання - до 12 років з конфіскацією майна) та додатково оголошено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України посадовим особам Національної поліції, що входили до складу організованої злочинної групи.

Залиште свій коментар

Вибір редакції