На кореспондента ТСН.ua на мітингу напали віряни

Журналіст зайшов з фотоапаратом у натовп вірян, які мітингували під Адміністрацією президента, де був атакований трьома чоловіками, які намагалися відняти в нього камеру і побити.

На кореспондента ТСН.ua на мітингу напали віряни
ТСН.ua
Віряни намагались побити кореспондента
15 березня під Адміністрацією президента учасники мітингу за заборону ідентифікаційних кодів напали на кореспондента ТСН.ua.

Як розповів журналіст, під Адміністрацією президента зустрілися два мітинги - молодь, яка вимагала звільнити з в'язниці відомого блогера Олександра Володарського, та православні віряни, які виступали за заборону ідентифікаційних кодів.

Серед учасників мітингу за звільнення Володарського були ідейні вороги церкви і Нацкомісії з моралі.

Антицерковно налаштована молодь підійшла до адміністрації о 14-00, коли ворота до неї вже були зайняті вірянами. Журналіст ТСН.ua супроводжував перший мітинг, роблячи фотографії.

Коли прибічники Володарського підійшли до своїх ідейних супротивників і розгорнули транспаранти, розпочалася словесна суперечка.

Водночас кореспондент ТСН.ua зайшов зі своїм фотоапаратом у натовп вірян, щоб зробити кілька знімків, де був атакований трьома чоловіками, які намагалися відняти в нього камеру і побити. Вириваючись, він штовхнув одного з нападників головою в обличчя - руки йому тримали.

У конфлікт втрутилася міліція, про подію був складений протокол.

Читайте також:

60% українців готові до акцій протесту, 32% - до вуличних безладів

Студентський мітинг під Радою - депутатів закидали конспектами

Мер Слов'янська обізвала жінку "сукою" (відео)

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: