На КПП з Польщею утворилися величезні черги: люди годинами чекають на перетин кордону

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На КПП з Польщею утворилися величезні черги: люди годинами чекають на перетин кордону

Фото: УНІАН

Скупчення і на автомобільній смузі, і на пішохідному переході.

На українсько-польскому кордоні сотні людей по 10 годин очікують на перетин пункту пропуску. Такі черги утворилися і на автомобільній смузі, і на пішохідному переході, бо українці масово після свят повертаються на заробітки. Уповільнює чергу й ретельний контроль з боку поляків, бо країна перебуває у "червоній" карантинній зоні.

Що відбувається на кордоні, розповіли у сюжеті ТСН.Ранок 22 січня.

Усі ці машини, а їх зо дві сотні, чекають на перетин кордону. Щонайменше 10 годин доводиться стояти у черзі. Крім того, просто неба на перетин кордону чекає півтори сотні подорожніх. Хтось відпочиває на валізах, хтось — на лавках. Утім, потік людей не припиняється. Так, одному чоловіку з черги стало зле, приїхала швидка. Але від госпіталізації він відмовився і залишився стояти далі.

А от Юрій, який їде до Польщі на роботу, не ризикнув здоров’ям. "Десь годину стояв, але черга не рухається взагалі. Довелося йти додому", — каже Юрій Кардаш. 

10 годин очікування на кордоні: українські заробітчани повертаються до Польщі після свят

10 годин очікування на кордоні: українські заробітчани повертаються до Польщі після свят

Стояти холодно та й скупчення людей не приваблює, каже хлопець, тому проситься до когось у машину, аби перевезли.

Такі черги на кордоні, бо українці масово повертаються після свят на роботу. Крім того, поляки ретельно перевіряють документи через карантин. Нині черги вже мають зменшитися, прогнозують прикордонники.

Наступна публікація