На крісло Азарова вже є чотири претенденти

Експерти пророкують Азарову відставку. На його посаду вже є чотири кандидати.

Чутки та розмови про відставку прем'єр-міністра Миколи Азарова все більше стають схожими на реальність. В оточенні президента Кабмін звинувачують у відсталості і в небажанні брати на себе відповідальність за реформи.

Серед кандидатур на пост нового глави уряду розглядають віце-прем'єрів Андрія Клюєва, Бориса Колеснікова, главу Нацбанку Сергія Арбузова і губернатора Дніпропетровської області Олександра Вилкула, пише Сегодня.

"Раніше можна було сказати, що уряд працює не дуже добре, але воно забирало як би на себе громадський негатив від президента. Але нині вже уряд передає негатив президентові. Він став "шкідливим" активом", - мотивувало необхідність відставки Азарова високопоставлене джерело в ПР.

При цьому немає чіткого розуміння того, коли відставка відбудеться. Існує вірогідність, що Азаров утримається у своєму кріслі. Зокрема, минулого тижня, президент на одній із зустрічей досить тепло відізвався про Азарова, підкресливши його заслуги у справі стабілізації економіки.

У той же час вже розглядається коло претендентів на пост прем'єра. Поки йдеться про чотири кандидатури: перший віце-прем'єр Андрій Клюєв, віце-прем'єр Борис Колєсніков, глава Нацбанку Сергій Арбузов і губернатор Дніпропетровської області Олександр Вилкул. Також Вилкул зараз розглядається як один з кандидатів на пост віце-прем'єра по ЖКГ.

Стосовно інших міністрів, за даними джерел в Партії Регіонів, є питання по Дмитру Табачнику. Його відставка вірогідна (хоча, як і у випадку з Азаровим, не 100%). Причому розглядається варіант введення поста гуманітарного віце-прем'єра, на якого зараз якраз шукають кандидата.

В цілому, влада має намір провести цього літа левову частку усіх непопулярних реформ (включаючи підвищення пенсійного віку) і досягти до осені піку падіння рейтингу як президента, так і Партії Регіонів. Потім, за розрахунками регіоналів, він почне рости, і на виборах восени 2012 року вони наберуть відносну більшість голосів за партійними списками і, за допомогою мажоритарників, ПР отримає більше половини місць в парламенті.

Як повідомлялося, експерти вважають, що відкрита суперечка голови НБУ Сергія Арбузова з прем'єр-міністром Миколою Азаровим означає заявку на серйозні амбіції і на прем'єрський пост.

Читайте також:

Арбузову пророкують крісло Азарова

Янукович у жовтні перевірить рейтинги губернаторів і звільнить непопулярних

Астрологи: Януковичу доведеться міняти команду і боротися за рейтинги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: