На крісло Ющенка з'явилося ще два претенденти

На пост президента балотуватиметься лідер НДП Людмила Супрун та генерал-лейтенант запасу Олександр Скіпальський.

Лідер Народно-демократичної партії Людмила Супрун балотуватиметься на пост Президента України. Про це вона повідомила в Москві.

"Ми формуємо народно-демократичні рух - це об’єднання громадських організацій і політичних партій, і ми обов’язково братимемо участь у виборах президента, це буде складовою парламентських виборів і виборів в органи місцевого самоврядування", - сказала Супрун.

Вона відзначила, що в 2010 році буде проведено повне “перезавантаження” влади.

”Україна-2010 - це країна суцільних виборів: вибори президента 17 січня, вибори парламенту дострокові, оскільки у такому вигляді парламент не може існувати і не існуватиме, вибори в органи місцевого самоврядування всіх рівнів і вибори до парламенту АРК", - нагадала Супрун.

Про свій намір балотуватися на пост президента України заявив в Москві і колишній заступник голови СБУ, генерал-лейтенант запасу Олександр Скіпальський.

"Я балотуватимуся на пост президента України тому, що оцінюючи сьогоднішніх кандидатів, яких нам нав’язує преса, я не бачу кандидатури, яка могла б поправити ситуацію в Україні", - сказав Скіпальський.

Він повідомив, що розраховує на підтримку широких мас виборців, які хочуть елементарного порядку.

За словами Скіпальського, його мета - позбавити від свавілля чиновників, поставити на місце олігархів. "Безумовно, я вірю, що мене підтримають мої колеги з офіцерського і військового корпусу з числа Міноборони, СБУ і інших силових структур", - сказав він.

Скіпальський відзначив, що для участі у виборах потрібна "відносно велика сума - близько 500 тис. грн". "Якщо постаратися і пройтися з шапкою по друзях, знайомих, вдасться зібрати ці гроші", - додав він.

Читайте також:

Партія регіонів обере свого кандидата в президенти у жовтні

Вітренко йде у президенти

ЄЦ відмінив свій з'їзд: Балога вагається щодо виборів

Комуніст Симоненко йде у президенти

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: