Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На летовищі Одеси досі заблоковані злітні смуги, пасажирів вивозять до Херсона і Києва

Через аварійну ситуацію, яка досі не траплялась у аеропорту, тут не мають відповідних спеціалістів і техніки.

Аеропорт досі не працює, на онлайн-табло рейсів всюди написи «скасовано». Офіційно повідомлено, що через облавок на смузі до 23:00 жоден літак звідси не злетить і не сяде, йдеться в ТСН.16.45.

В умовах сильного вітру минулого вечора літак Стамбул-Одеса буквально здуло з посадкової смуги. Повітряне судно заблокувало смугу так, що сісти на летовище не мав змоги жоден літак. Люди - ночували просто у залі очікування аеропорту. «Літак виїхав на ґрунт і вже після умовної злітно-посадкової смуги він торкнувся рульової доріжки, і відповідно в таких умовах здійснювати польоти, так як це безпека, ми не можемо собі дозволити. І чекаємо інженерів турецьких авіаліній», - каже речник одеського аеропорту Олександр Дерев’янко.

Нині у старому і в новому терміналі людей дуже мало. Пасажирів авіакомпанії одразу скеровують в інші аеропорти.  Зі вчорашнього вечора скасовано рейси в 16 літаків. Летовище несе колосальні збитки. Коли воно відновить роботу, нині залежить від турецьких інженерів. Вони вже прибули на місце і вирішують, як саме прибирати повітряне судно. Адже подібне тут, в Одесі, сталось уперше за 30 років, і тут нема власної спецтехніки, яка могла б відтягти повітряне судно. Її довелось викликати.

Відео Аеропорт Одеси несе колосальні збитки через аварійну посадку турецького літака

На летовищі Одеси заблоковані злітні смуги. Через вітер літак "Стамбул-Одеса" здуло з посадкової смуги. Під час аварійного приземлення у нього зламалася стійка шасі. Повітряне судно заблокувало смугу, сісти на летовище не мав змоги жоден літак.  

Аеропорт Одеси несе колосальні збитки через аварійну посадку турецького літака

Нагадаємо, напередодні понад сотня пасажирів з літака, який виїхав поза смугу були змушені  практично вистрибувати на землю. Вже біля входу до терміналу розповіли, що з першої спроби сісти в Одесі не вдалося. «Це дуже сильний вітер був, дуже сильний. Ми двічі заходили на посадку і на другий раз ось так сталося, що нас знесло в поле, зірвало шасі. Була паніка, але така, всі живі, здорові, всі спустилися по цим трапах надувним», - кажу одна з пасажирок.

Нервували в аеропорту й ті, хто чекав на приліт рідних чи просто знайомих. Інформації бракувало, а телефони пасажири, зважаючи на термінову евакуацію , увімкнути не встигли.

Оскільки шасі зламалося й літак заблокував злітну смугу - аеропорт вирішує скасувати усі наступні рейси. Інформаційну стійку штурмують ті, кому треба було вилітати з Одеси. Їх скеровують на інші летовища.

Відео Херсонський аеропорт приймає літаки, які не змогли сісти на одеському летовищі

Зранку там сів борт з Шарм-Ель-Шейху, який не долетів до Одеси. Пасажирів  доправили додому автобусами. Аби вирушити у рейс до Стамбула, люди з Одеси їхали і бусами аеропорту, і власними авто. Аби розмістити усіх пасажирів, турецькі авіалінії знайшли більший літак.  

Херсонський аеропорт приймає літаки, які не змогли сісти на одеському летовищіЗалиште свій коментар

Вибір редакції