На летовищі Одеси досі заблоковані злітні смуги, пасажирів вивозять до Херсона і Києва

Дата публікації
Перегляди
5054
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На летовищі Одеси досі заблоковані злітні смуги, пасажирів вивозять до Херсона і Києва

Фото: Думская

Через аварійну ситуацію, яка досі не траплялась у аеропорту, тут не мають відповідних спеціалістів і техніки.

Аеропорт досі не працює, на онлайн-табло рейсів всюди написи «скасовано». Офіційно повідомлено, що через облавок на смузі до 23:00 жоден літак звідси не злетить і не сяде, йдеться в ТСН.16.45.

В умовах сильного вітру минулого вечора літак Стамбул-Одеса буквально здуло з посадкової смуги. Повітряне судно заблокувало смугу так, що сісти на летовище не мав змоги жоден літак. Люди - ночували просто у залі очікування аеропорту. «Літак виїхав на ґрунт і вже після умовної злітно-посадкової смуги він торкнувся рульової доріжки, і відповідно в таких умовах здійснювати польоти, так як це безпека, ми не можемо собі дозволити. І чекаємо інженерів турецьких авіаліній», - каже речник одеського аеропорту Олександр Дерев’янко.

Нині у старому і в новому терміналі людей дуже мало. Пасажирів авіакомпанії одразу скеровують в інші аеропорти.  Зі вчорашнього вечора скасовано рейси в 16 літаків. Летовище несе колосальні збитки. Коли воно відновить роботу, нині залежить від турецьких інженерів. Вони вже прибули на місце і вирішують, як саме прибирати повітряне судно. Адже подібне тут, в Одесі, сталось уперше за 30 років, і тут нема власної спецтехніки, яка могла б відтягти повітряне судно. Її довелось викликати.

Аеропорт Одеси несе колосальні збитки через аварійну посадку турецького літака

Аеропорт Одеси несе колосальні збитки через аварійну посадку турецького літака

Нагадаємо, напередодні понад сотня пасажирів з літака, який виїхав поза смугу були змушені  практично вистрибувати на землю. Вже біля входу до терміналу розповіли, що з першої спроби сісти в Одесі не вдалося. «Це дуже сильний вітер був, дуже сильний. Ми двічі заходили на посадку і на другий раз ось так сталося, що нас знесло в поле, зірвало шасі. Була паніка, але така, всі живі, здорові, всі спустилися по цим трапах надувним», - кажу одна з пасажирок.

Нервували в аеропорту й ті, хто чекав на приліт рідних чи просто знайомих. Інформації бракувало, а телефони пасажири, зважаючи на термінову евакуацію , увімкнути не встигли.

Оскільки шасі зламалося й літак заблокував злітну смугу - аеропорт вирішує скасувати усі наступні рейси. Інформаційну стійку штурмують ті, кому треба було вилітати з Одеси. Їх скеровують на інші летовища.

Херсонський аеропорт приймає літаки, які не змогли сісти на одеському летовищі

Херсонський аеропорт приймає літаки, які не змогли сісти на одеському летовищіПовʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5054
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація