На ліквідацію наслідків ДТП Україна щороку витрачає 5 млрд доларів

Щороку Україна витрачає 5 млрд доларів на ліквідацію ДТП.

Ціна порушень правил дорожнього руху - 5 мільярдів доларів на рік. Саме стільки витрачає Україна на ліквідацію наслідків дорожньо-транспортних пригод щороку.

За словами експертів, в середньому, кожна держава у світі таким чином втрачає від 2 до 3% ВВП.

"У нас в Україні, то доходить майже від 3 до 4 відсотків втрати від дорожньо-транспортних пригод і складають 5 мільярдів доларів щорічно", - каже представник ВГО "Асоціація безпеки дорожнього руху" Юрій Лазуто.

Щороку на вітчизняних дорогах гине близько 7 тисяч українців. Тож європейські експерти радять підходити до розв'язання проблеми комплексно.

"Це обмеження швидкості, це не можна використовувати якраз алкоголь, або зобов'язання саме прийняти ремінь безпеки, і так далі, і це завжди комплексний підхід. Одна сторона - це є закон, друга сторона - це саме контроль, і третя сторона - це завжди і відповідний штраф", - каже керівник проектів у Центральній та Східній Європі Уве Цаймер.

"Перекладати всю відповідальність на водіїв є невірним, тому на нашу думку треб на російській мові "ужесточать" вимоги до перевізників, оскільки вони повинні відповідати за кваліфікацію водіїв - вони їх наймають на роботу", - каже завідувач відділом ДП "ДержавтотрансНДІпроект" Арсеній Хабутдінов.

"В Україні налічується 7476 залізничних переїздів, із них 2702 - регульованих і 4774 - нерегульованих. Виявлено 1817 переїздів, які знаходяться в незадовільному експлуатаційному стані. Цифри досить великі і економічно вирішити його найближчим часом цю проблему не вдасться", - каже заступник начальника департаменту ДАІ МВС України Сергій Будник.

Як повідомлялося раніше, в Україні цього року сталось 87 ДТП тільки на залізничних переїздах.

Нагадаємо, 12 жовтня у Марганці Дніпропетровської області сталася наймасштабніша за роки незалежності України за кількістю жертв катастрофа. Автобус зіткнувся з локомотивом на нерегульованому переїздом. В ДТП загинули 45 людей.

Після трагедії у Марганці в уряді пообіцяли ліквідувати залізничні переїзди на території країни протягом 5-7 років, замінивши їх мостами і шляхопроводами.

Читайте також:

Цього року на залізничних переїздах сталось 87 аварій

В аварії на Дніпропетровщині загинули цілі сім'ї. Повний список

Після аварії на Дніпропетровщині почалася тотальна перевірка перевізників

Уряд замінить залізничні переїзди мостами і шляхопроводами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: