Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На ліквідацію наслідків катастрофи на військовому арсеналі в Ічні виділять 100 мільйонів гривень

Уряд обіцяє відновити пошкоджену інфраструктуру.

Для ліквідації наслідків пожежі на військовому арсеналі в Ічні та відновлення пошкодженої інфраструктури Кабінет міністрів виділить 100 мільйонів гривень. 

Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. 

"Вибухи на військових складах на Чернігівщині. Уряд виділить 100 млн грн на відновлення всього, що було зруйноване. Уже дав доручення щодо мобілізації спеціалістів, надання будівельних матеріалів. Усе відновимо і нікого не залишимо сам на сам із проблемою", - написав глава уряду. 

Нагадаємо, 9 жовтня о 03:40 до ДСНС надійшла інформація про те, що на території військового 6-го арсеналу Міноборони поблизу Дружби та Августівки Ічнянського району на Чернігівщині виникла пожежа з подальшою детонацією боєприпасів. Із 16-кілометрової зони можливого ураження (Ічня та 30 прилеглих сіл) евакуювали понад 12,5 тисячі осіб. Із них через розгорнуті евакуаційні пункти вивезли 4,3 тис. людей, понад 8,2 тис. осіб виїхали самостійно. Евакуйованих розмістили в спеціально організованих пунктах Ічнянського, Прилуцького, Бахмацького та Ніжинського районів. З Ічнянської центральної райлікарні евакуювали 163 хворих до лікувального закладу Парафіївки.

Найімовірніша причина вибухів на військових складах - диверсія. Так вважають у Генштабі та СБУ. Аргументують, що майже одночасно вибухи пролунали в чотирьох різних місцях арсеналу. Лунає також слово теракт. Група військових прокурорів допитує чатових, які охороняли арсенал, та інших свідків. Слідчі розглядають ще версії - недотримання пожежної безпеки, навмисний підпал, щоб приховати розкрадання боєприпасів, і службове недбальство. Саме за фактом недбальства військова прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції