На лінії фронту може припинити мовлення "Армія FM" та ще 30 українських радіостанцій і телеканалів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нацрада з питань телерадіомовлення не може зібратися.

Перша українська військова державна радіостанція "Армія FМ" може припинити мовлення у зоні проведення Операції об'єднаних сил та на окуповані території Донбасу. Усе через те, що Нацрада з питань телерадіомовлення не може зібратися на засідання.

Про це повідомив волонтер і учасник АТО Олег Болдирєв, відомий під псевдонімом Мартін Брест.

За його словами, у липні і на початку серпня закінчуються дозволи на тимчасове мовлення "Армії FМ" у зоні ООС і на Чонгарі, які Нацрада мала подовжити ще у травні.

"Але Нацрада з питань телерадіомовлення цього не зробила, не робить і зараз — не приходять члени Нацради на засідання", — написав Брест на своїй сторінці у Facebook.

Волонтер зазначив, що 11 липня мовлення радіостанції не буде у Гірнику, Бахмутівці і на Чонгарі, а з 2 серпня – у Маріуполі, Бахмуті, Волновасі, Слов'янську, Краматорську, Світлодарську і Попасній. Брест додав, що "Армія FМ" мовила навіть на окуповані Донецьк та Луганськ.

"Те ж саме відбувається з українськими телеканалами. На теле- і радіочастотах вже почали мовлення російські і сепарські станції, що працюють з Донецька і Луганська", – написав волонтер.

АрмияФМ перестанет вещать на ООС и оккупированные территории. Ну вот, в принципе, и все. В июле и начале августа...

Опубліковано Мартином Брестом Середа, 26 червня 2019 р.

Член Національної ради з питань телерадіомовлення Сергій Костинський зазначив, що загалом можуть бути вимкнені передавачі ще близько 30 українських телеканалів і радіостанцій. Він назвав дії своїх колег з Нацради саботажем, і закликав "прогульників" повернутися до роботи.

Мартин Брест щойно написав про ризики для мовлення Армія FM на лінії розмежування через штучне блокування роботи...

Опубліковано Сергієм Костинським Середа, 26 червня 2019 р.

Керівниця радіостанції "Армія FМ" Яна Холодна також закликала окремих членів Нацради прийти на найближчі засідання.

"Ми закликаємо деяких членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення не ганьбитися, а прийти на найближчі засідання і виконати свій обов'язок. Ми будемо боротися за кожне місто. Нам не вперше. І, не хочеться так думати, але відчуваю, що й не востаннє", — написала вона у Facebook.

Більше 30-ти україномовних телеканалів і радіо, які мовлять на території Донбасу і на Крим (в цьому переліку і Армія FM)...

Опубліковано Яною Холодною Середа, 26 червня 2019 р.

Нагадаємо, 4 травня голова Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Юрій Артеменко написав заяву про звільнення. За його словами, причиною такого рішення є два фактори - втома і пропозиція перейти на іншу роботу. На посаду члена Нацради було призначено Володимира Горковенка.

24 травня президент України Володимир Зеленський указом №323 звільнив призначеного Петром Порошенком голову Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Володимира Горковенка.

30 травня Верховна Рада України обрала Максима Онопрієнка членом Нацради з питань телебачення і радіомовлення. "За" проголосували 233 народні депутати. Нардеп від "Народного фронту", глава парламентського комітету з питань свободи слова та інформаційної політики Вікторія Сюмар перед голосуванням зазначила, що робота Нацради виявилася заблокована після звільнення члена Нацради Володимира Горковенка.  

ВідеоЗеленський поновив на посаді голову Нацради з питань телебачення та радіомовлення

Президент Зеленський повернув голову Національної ради з питань телебачення та радіомовлення Юрія Артеменка на місце – тобто, поновив на посаді. Чому Порошенко звільняв Артеменка із порушенням процедури і навіщо за тиждень до інавгурації Зеленського призначив у Нацраду наближену до себе людину, розбирались журналісти ТСН.

Зеленський поновив на посаді голову Нацради з питань телебачення та радіомовлення

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції