На Луганщині люди стрибали із вікон, рятуючись від пожежі, але вогонь забрав життя матері та дітей

На Луганщині люди стрибали із вікон, рятуючись від пожежі, але вогонь забрав життя матері та дітей

Пожежа забрала життя 3 людей

Майже два десятки людей залишилися просто неба

Мати і двоє дітей, 5-річний хлопчик та 17-річна дівчина, загинули під час нічної пожежі в місті Брянка на Луганщині. Там згоріла ущент восьмиквартирна двоповерхівка. П'ятеро постраждалих зараз знаходяться у лікарні, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Інших погорільців тимчасово прихистили у селищній раді. Друзі та знайомі несуть сюди одяг, посуд та білизну. З майна у погорільців залишилося те, що було на них, коли стрибали з вікна. Наприклад, у кишені халата однієї жінки зберігся мобільний телефон.

Старий будинок, дерев'яний зсередини та цегляний зовні, спалахнув, мов смолоскип. Вогонь поширився миттєво. Приміщення затягло чорним димом. 38-річна жінка, її п'ятирічний син та донька сімнадцяти років з полум'я вибратися не могли. Батько вистрибнув з вікна другого поверху, щоб дружина скидала йому дітей. Останнє, що побачив, як жінка непритомніючи, падає. Спроби сусідів зайти в задимлену квартиру були марними.

На Луганщині під час нічної пожежі загинула мати з двома дітьми

На Луганщині під час нічної пожежі загинула мати з двома дітьми

Погорільці певні, що вогонь спалахнув у під'їзді. Поки схаменулися, то двері усіх квартир уже палали. Людям довелося стрибати з вікон. Переломи та порізи склом - це травми, характерні для падіння з висоти. Вони є у всіх п'ятьох потерпілих, яких привезли вночі до місцевої лікарні.

Рятувальники кажуть, що були на місці вже за 15 хвилин після виклику, але на ту мить в оселі вже палав дах. Стверджують, що врятувати старий будинок було неможливо. Причина пожежі — замикання електрощитка у наслідок великого напруження через засилля електронагрівальних приладів.

Чиновники обіцяють, що зимувати на вулиці погорільцям не доведеться, бо у селищі є досить покинутого житла. Щоправда, воно потребує ремонту, а це — час та гроші. Але вже сьогодні всім родинам нададуть тимчасові помешкання, бо односельчани самі пропонують свої домівки для розміщення людей.

Обіцяють погорільцям і грошову допомогу. Для збору коштів відкрили спеціальний рахунок.

Нагадаємо, що нещодавно у Запоріжжі хлопці витягли з пожежі чотирирічну дитину та її тітку

Кореспондент ТСН Олена Черняєва.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація