На Луганщині люди стрибали із вікон, рятуючись від пожежі, але вогонь забрав життя матері та дітей

Дата публікації
Перегляди
2666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Луганщині люди стрибали із вікон, рятуючись від пожежі, але вогонь забрав життя матері та дітей

Пожежа забрала життя 3 людей

Майже два десятки людей залишилися просто неба

Мати і двоє дітей, 5-річний хлопчик та 17-річна дівчина, загинули під час нічної пожежі в місті Брянка на Луганщині. Там згоріла ущент восьмиквартирна двоповерхівка. П'ятеро постраждалих зараз знаходяться у лікарні, - йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Інших погорільців тимчасово прихистили у селищній раді. Друзі та знайомі несуть сюди одяг, посуд та білизну. З майна у погорільців залишилося те, що було на них, коли стрибали з вікна. Наприклад, у кишені халата однієї жінки зберігся мобільний телефон.

Старий будинок, дерев'яний зсередини та цегляний зовні, спалахнув, мов смолоскип. Вогонь поширився миттєво. Приміщення затягло чорним димом. 38-річна жінка, її п'ятирічний син та донька сімнадцяти років з полум'я вибратися не могли. Батько вистрибнув з вікна другого поверху, щоб дружина скидала йому дітей. Останнє, що побачив, як жінка непритомніючи, падає. Спроби сусідів зайти в задимлену квартиру були марними.

На Луганщині під час нічної пожежі загинула мати з двома дітьми

На Луганщині під час нічної пожежі загинула мати з двома дітьми

Погорільці певні, що вогонь спалахнув у під'їзді. Поки схаменулися, то двері усіх квартир уже палали. Людям довелося стрибати з вікон. Переломи та порізи склом - це травми, характерні для падіння з висоти. Вони є у всіх п'ятьох потерпілих, яких привезли вночі до місцевої лікарні.

Рятувальники кажуть, що були на місці вже за 15 хвилин після виклику, але на ту мить в оселі вже палав дах. Стверджують, що врятувати старий будинок було неможливо. Причина пожежі — замикання електрощитка у наслідок великого напруження через засилля електронагрівальних приладів.

Чиновники обіцяють, що зимувати на вулиці погорільцям не доведеться, бо у селищі є досить покинутого житла. Щоправда, воно потребує ремонту, а це — час та гроші. Але вже сьогодні всім родинам нададуть тимчасові помешкання, бо односельчани самі пропонують свої домівки для розміщення людей.

Обіцяють погорільцям і грошову допомогу. Для збору коштів відкрили спеціальний рахунок.

Нагадаємо, що нещодавно у Запоріжжі хлопці витягли з пожежі чотирирічну дитину та її тітку

Кореспондент ТСН Олена Черняєва.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Дата публікації
Перегляди
2666
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація