На Луганщині передруковують мільйони бюлетенів

2 мільйони бюлетенів були надруковані не за зразком Центральної виборчої комісії. Зокрема, замість фону з червоним водяним знаком бюлетені були надруковані в білому тоні.

У Луганській області передруковують 2 мільйони бюлетенів. Про це повідомили в облорганізації партії "Громадянська позиція".

"Бюлетені для виборів до Луганської облради були надруковані не за зразком Центральної виборчої комісії. Зокрема, замість фону з червоним водяним знаком бюлетені були надруковані в білому тоні", - йдеться у повідомленні.

Бюлетені були вже передані до виборчих комісій на місця, після чого була виявлена невідповідність. У п'ятницю протягом усього дня йде передрук бюлетенів.

Нагадаємо, Прокуратура Івано-Франківської області напередодні місцевих виборів порушила кримінальну справу за фактом фальсифікації виборчих бюлетенів в Івано-Франківську.

Як повідомив представник обласної прокуратури, у приміщенні видавництва "Кубекс" в Івано-Франківську було виявлено 111 тисяч фальшивих бюлетенів до Івано-Франківської обласної ради за багатомандатним виборчим округом та 102 тисячі за мажоритарними округами області. "А це становить 10% від всіх виборців Прикарпаття", - зазначив представник прокуратури.

Порушено кримінальну справу за ч.2 ст.158 (фальсифікація виборчих документів) Кримінального кодексу.

Раніше про виявлення фальшивих бюлетенів у Харківській і Хмельницькій областях заявляла партія "Батьківщина".

Читайте також:

Прокуратура порушила справу за фактом підробки понад 200 тисяч бюлетенів

В Одесі надрукували бюлетенів на чверть більше, ніж виборців

Прокуратура порушила справу за фактом підробки понад 200 тисяч бюлетенів

В Івано-Франківську теж знайшли фальшиві бюлетені

У МВС пояснили появу тисяч бюлетенів "розгонкою" для фарби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: