На Луганщині попередили чергову трагедію на залізничному переїзді

Інспектори ДПС зупинили рух авто буквально за мить до того, як переїздом промчав локомотив.

У Стаханові на Луганщині інспектори ДПС попережили трагедію на залізничному переїзді. Вони зупинили рух авто буквально за мить до того, як переїздом промчав локомотив.

При цьому шлагбауми на переїзді залишалися відкритими, звукова та світлова сигналізації не працювали. І машини перетинали колії щосекунди. Розслідування цього випадку вже розпочала транспортна прокуратура.

Машиністи локомотива не зупинилися на переїзді і навіть не зменшили швидкості, попри те, що дозвільного сигналу від чергової не отримали.

Як стверджує чергова, про наближення маневрового тепловоза не знала. Мовляв, не дістала попередження від диспетчера станції.

Локомотив проїхав переїздом при відкритих шлагбаумах.

На диспетчера станції було складено адміністративний матеріал за порушення норм і стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху при утриманні залізничного переїзду.

Коли наближався локомотив переїздом без зупину їхали машини – водії не мали жодного попередження про небезпеку. Тому інспектори ДПС, які чергували поруч, взялися попередити їх самостійно.

Правоохоронці кажуть, коли винних знайдуть за службову недбалість і недотримання правил безпеки їм може загрожувати навіть кримінальна відповідальність.

Читайте також:

На переїзді під Марганцем цілодобово чергує ДАІ: порушення тривають

Причиною катастрофи у Марганці визнали людський фактор

Цього року на залізничних переїздах сталось 87 аварій

ВідеоТрагедію на залізничному переїзді попередили інспектори ДПС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: