Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганщині прокуратура відкрила справу проти колишнього МВСівця та "заступника МВС ЛНР"

Колишній співробітник одного із органів МВС України добровільно перейшов на бік терористичної організації "ЛНР".

В Луганській області розпочали спеціальне досудове розслідування стосовно заступника Міністра внутрішніх справ терористичної організації "ЛНР".

Повідомили в прес-центрі Прокуратури Луганської області.

"Розпочато процесуальне керівництво у кримінальному провадженні стосовно так званого заступника Міністра внутрішніх справ терористичної організації "ЛНР", якому у серпні 2015 року повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею "Участь у діяльності терористичної організації", - йдеться у повідомленні.

У відомстві також додали, що було встановлено, що колишній співробітник одного із органів МВС України добровільно перейшов на сторону терористичної організації "ЛНР" та бере активну участь у діяльності силового блоку вказаної терористичної організації, обіймаючи посаду так званого заступника Міністра внутрішніх справ терористичної організації "ЛНР".

Оскільки вказана особа переховується від органів слідства та суду з метою ухилення від кримінальної відповідальності на тимчасово окупованій території Луганської області, його оголошено у розшук та на підставі ухвали слідчого судді у кримінальному провадженні розпочато спеціальне досудове розслідування.

Варто зазначити, що санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до п'ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Нагадаємо, прокуратура Донецької області направила до суду обвинувальний акт для заочного засудження заступника так званого "Генерального прокурора терористичної організації "ДНР". Про це повідомили у прес-службі прокуратури Донецької області.

Під процесуальним керівництвом прокуратури Донецької області завершено спеціальне досудове розслідування за статтею "Участь у терористичній групі чи терористичній організації" стосовно колишнього працівника органів прокуратури Донеччини - Марії Підсушної, яка перейшла на бік терористів "ДНР", зайнявши керівну посаду у псевдо-органі - так званій "Генеральній прокуратурі "ДНР".

Залиште свій коментар

Вибір редакції