На Луганщині шахтарям-інвалідам заборонили проводити акції під час візиту Януковича

Шахтарям-інвалідам пояснили, що у зв'язку з приїздом президента Віктора Януковича на святкування Дня шахтаря і 75-річчя Стахановського руху міліція не може їх захистити.

Громадській організації "Спілка шахтарів-інвалідів і постраждалих на виробництві" заборонили проводити будь-які акції в місті Стаханові з 27 по 29 серпня.

Відповідне рішенням 26 серпня прийняв Луганський окружний адміністративний суд, про що повідомив глава організації Юрій Хохлов.

Він розповів, що суд мотивував своє рішення тим, що у зв'язку з приїздом президента Віктора Януковича на святкування Дня шахтаря і 75-річчя Стахановського руху міліція не може забезпечити безпеку учасників акцій.

За словами Хохлова, з позовом до суду звернувся Стахановський міськвиконком у відповідь на заявку їх організації на проведення 27 серпня, напередодні приїзду президента до Стаханова, маршу-реквієму на згадку про загиблих шахтарів і мітингу.

На мітингу шахтарі-інваліди планували обговорити свої проблеми, зокрема, забезпечення вугіллям і претензії до Фонду страхування від нещасних випадків на виробництві у зв'язку з перерахунком інвалідам виплат, що призначені їм за законом, прийняти звернення до президента і обрати делегатів для зустрічі з ним 28 серпня.

Хохлов також повідомив, що Стахановський міськвиконком як третю особу в своєму позові вказав міське відділення міліції.

Саме третя особа заявила в суді, що міліція не може забезпечити безпеку учасників акції. Рішенням суду, за словами Хохлова, обурені всі шахтарі-інваліди.

Він так само повідомив, що Спілка готує апеляцію на вищезазначене рішення Луганського окружного адмінсуду.

Читайте також:

Янукович присвоїв трьом шахтарям звання Героїв України

Янукович побажав донеччанам бути хазяїнами країни

Азаров пообіцяв відродити вуглепром

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: