На Луганщині школярка скоїла суїцид після уроку християнської етики

Учениця 5 класу віришила накласти на себе руки після того, як дізнался від викладача релігійної філософії, що грішники в наступному житті перетворюються в комах. Дівчинку вдалося врятувати.

Учні
Guardian
Учениця 5 класу вирішила накласти на себе руки, коли дізналася, що грішники в наступному житті перевтілюються в комах. Ілюстрація
В одній із шкіл Луганської області учениця 5 класу вирішила накласти на себе руки після того, як вчитель релігійної філософії розповів дітям, що грішники в наступному житті перевтілюються в комах.

Про це під час засідання регіональної координаційної ради з питань сприяння діяльності релігійних організацій щодо стимулювання впровадження предметів духовно-морального спрямування у закладах освіти повідомила ректор Луганського інституту післядипломної освіти Тамара Сорочан.

"Людина без педагогічної освіти почала викладати курс. Вона розповіла дітям про те, що той, хто не слідує певним нормам і правилам, буде в наступному житті комахою. Дві дівчинки-п'ятикласниці зрозуміли так, що вони в цьому житті вже достатньо нагрішили, щоб з ними це сталося, і одна з них вирішила накласти на себе руки. Завдяки тому, що батьки другої дівчинки виявилися вдома, і дочка розповіла їм про рішення своєї подруги, вони врятували дитину", - розповіла подробиці ректор інституту.

Вона зазначила, що згодом цим фактом займалася прокуратура. На прохання відомства співробітники інституту післядипломної освіти робили експертизу програми курсу. Як з'ясувалося, програму, за словами Сорочан, "дозволили собі підписати вчені з досить відомими в Україні іменами. Хоча передбачена експертиза, затвердження на відповідних рівнях".

Зазначимо, що це не перший пипадок суїциду серед школярів. Так, у Криму тринадцятирічна дівчинка покінчила життя самогубством, випивши отруту від колорадського жука. Дівчинка вирішила піти з життя, боячись бути покараною батьками, оскільки взяла в них без дозволу велику суму грошей.

До того у містечку Борислав Львівської області покінчив життя самогубством 14-річний школяр. Хлопчик залишив записку, в якій звинуватив у своїй смерті школу, зокрема вчительку математики. Вона нібито того дня вигнала його з уроку.

Читайте також:

Самогубство юнака у Святошинському відділку міліції зафіксували відеокамери

На Херсонщині - хвиля самогубств

За спробу самогубства малазійцю загрожує в'язниця

Хлопець зарізав себе під час знайомства з батьками нареченої

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: