На Луганщині в психлікарні знайшли злочинця, який був у розшуку

На Луганщині в психлікарні знайшли злочинця, який був у розшуку

Ілюстрація / Фото: Архів

Фахівці КРУ провели ревізію діяльності Сватівської обласної психіатричної лікарні. Ревізорами відпрацьовувався питання про достовірність ведення медичних карток і кількісного складу хворих.

В одній з психіатричних лікарень Луганської області знайшли чоловіка, якому раніше було пред'явлено звинувачення в зберіганні вогнепальної зброї і наркотиків.

Як повідомляється, фахівці КРУ в Луганській області провели ревізію фінансово-господарської діяльності Сватівської обласної психіатричної лікарні. Зокрема, ревізорами відпрацьовувався питання про достовірність ведення медичних карток і кількісного складу стаціонарних хворих, які перебувають на лікуванні.

При огляді комісія встановила факти відсутності у відділеннях деяких хворих з різних причин. За поясненням медперсоналу, хтось перебував на обстеженні в Сватівському районному медичному об'єднанні, хтось вийшов в аптеку, когось відпустили за сімейними обставинами тощо.

По 19-ти особах, яких не виявилося на стаціонарі, був направлений запит до паспортного столу Сватівського РВ УМВС України в Луганській області на предмет їх фактичної реєстрації. В отриманій відповіді підтверджено місце реєстрації всіх людей, але з'ясувався інший цікавий факт.

Одному з хворих, на якого було подано запит, за даними міліції було пред'явлено звинувачення в зберіганні вогнепальної зброї і наркотичних речовин. До того ж на момент перевірки він перебував у державному розшуку. Таким чином 32-річний чоловік переховувався від правосуддя в психіатричній лікарні.

По гарячих слідах підозрюваний був затриманий співробітниками міліції.

Читайте також:

У Запоріжжі оголосили у розшук підривника супермаркета (фоторобот)

Вбивця з Росії відкрив стрілянину по міліціонерах в центрі Донецька

Дружині кілера-втікача міліціонери купують їжу

Повʼязані теми:

Наступна публікація