Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганщині високопосадовці нараховували підлеглим премії, а потім забирали собі

Прокуратура підозрює чиновників у зловживанні владою.

Начальника департаменту економічного розвитку, торгівлі та туризму Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та керівників його структурних підрозділів підозрюють у зловживанні владою.

Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.

Досудове розслідування встановило, що чиновники протягом 2016 року безпідставно щомісячно нараховували премії своїм підлеглим, а потім привласнювали їх всупереч інтересам служби з метою власного збагачення.

9 листопада співробітники прокуратури і СБУ провели обшуки у Сєвєродонецьку Луганської області за місцем проживання та роботи начальника Департаменту та керівників його структурних підрозділів.

Під час обшуків правоохоронці вилучили комп'ютерну техніку та гроші у значних розмірах, а також документи, що мають значення для розслідування кримінального правопорушення.

Наразі здійснюються допити свідків, призначено проведення комплексу судово-криміналістичних експертиз з метою встановлення завданих збитків державі.

Якщо начальника департаменту та його підлеглих визнають винними у зловживанні владою, то їм загрожує позбавлення волі на строк до шести років.

Залиште свій коментар

Вибір редакції