На Луганщині закінчується газ: його крали окупанти, а труби знищено

Дата публікації
Перегляди
4236
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
На Луганщині закінчується газ: його крали окупанти, а труби знищено

Фото: Pexels

На підконтрольній Україні території Луганської області, навіть враховуючи невелике споживання, газу в системі вистачить максимум на 2-2,5 місяці.

Про це 17 травня в прямому ефірі телеканалу "Freeдом" повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай.

Він пояснив, що в результаті прямих влучань повністю вигоріли магістральні газові труби. Щоб полагодити їх, у мирний час знадобилося б декілька місяців, а зараз це взагалі неможливо.

Крім того, на "новоокупованій" після 24 лютого території, у Новопскові, залишився великий газовий центр. Там окупанти почали красти газ і постачати його на Луганську ТЕС. За словами голови ОВА, саме тому постачання газу туди перекрили.

"Відповідно, по всій мережі газових труб, звісно, ще газ є. Враховуючи навіть те невелике споживання, яке необхідне зараз, тому що підприємства не працюють, а частина магістралей перебита, і тому вони закільцьовані, газу в системі вистачить на 2-2,5 місяці. Не більше. Потім усе, газу не буде взагалі", - сказав Гайдай.

Нагадаємо, окупанти збільшують кількість обстрілів Сєвєродонецька на Луганщині. Ворог намагається взяти обласний центр регіону. Однак глобальні плани – оточити всю область, відрізавши від сполучення з іншими регіонами України.   

У Дніпрі рятують маленьких сестричок з Луганщини, яких поранило під час обстрілу

У Дніпрі рятують маленьких сестричок з Луганщини, яких поранило під час обстрілу

Читайте також:

Наступна публікація