Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Луганщині затримали бізнесмена, який поставляв газ з Росії та спонсорував бойовиків

Підприємець уклав договір з так званою владою.

Служба безпеки України спільно з прокуратурою затримала бізнесмена, який має низку підприємств паливно-енергетичної та продовольчої галузі, як на окупованій частині країни, так і на контрольованій Україною.

Як повідомляє прес-служба СБУ, ділок уклав угоду з так званим "урядом ЛНР" і через зареєстровані в Луганську фірми поставляв на окуповану частину Донбасу газ метан з Росії. Для роздрібної торгівлі метаном в Луганську була створена мережа автомобільних газонаповнювальних компресорних станцій.

Лише за п'ять місяців ці підприємства сплатили до "общаку" сепаратистського псевдодержавного утворення понад 380 тисяч гривень "податків".

Крім того, бізнесмен організував постачання продовольства власного виробництва до так званої "ЛНР" на суму 700 000 грн. За його перевезення через "митницю "ДНР" він сплатив терористам 35 тисяч гривень.

Слідчим підрозділом Управління СБ України в Луганській області відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 258-5 Кримінального кодексу України. Підприємцеві повідомлено про підозру у фінансуванні тероризму. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. Триває досудове розслідування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції