На Луганщині жінка із туберкульозом влаштувалася у дитсадок із фальшивою довідкою про здоров'я

На Луганщині жінка із туберкульозом влаштувалася у дитсадок із фальшивою довідкою про здоров'я

Діти дивом не захворіли на туберкульоз

Дітей, які могли захворіти на туберкульоз, щодня оглядають лікарі.

Вихователька, хвора на відкриту форму туберкульозу, працювала в дитячому садочку на Луганщині. Дівчина влаштувалася у дошкільний заклад після навчання у виші. При собі, кажуть у садочку, мала довідку про те, що здорова. Обурені батьки звернулися до прокуратури і вимагають покарати медиків, які видали виховательці фальшиву довідку, — йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Цих дітей щодня оглядають лікарі: рентген, проби Манту, аналізи крові. Медики побоюються, що хтось із малюків може захворіти на туберкульоз. Адже останні два тижні діти постійно спілкувалися з вихователькою, у якої була відкрита форма сухот. Батьки обурюються, що їхніх дітей піддали небезпеці і від них самих це приховували.

У садку запевняють, що під час прийому на роботу з усіма медичними документами виховательки було все гаразд. Правда відкрилася, коли після двох тижнів роботи дівчину викликали на додаткове обстеження. Чиновники місцевого управління охорони здоров'я розпочали внутрішнє розслідування, як людина хвора на туберкульоз потрапила на роботу до дитячого закладу.

Вердикту медиків наразі чекають правоохоронці, адже можливою є кримінальна відповідальність медичних працівників, якщо вони сфальшували довідку.

Тим часом, батькам видали лікувальний сироп та наказали давати дітям впродовж трьох мІсяців для профілактики. Але виявилося, що цей сироп - токсичний і має купу побічних дій, тому батьки від такої профілактики відмовляються.

Обстеження засвідчили, що всі діти здорові. Утім, під наглядом фтизіатрів їм належить перебувати цілий рік. Лише після цього можна буде впевнено сказати, що малюки не захворіють.

Нагадаємо, що хворих на туберкульоз тепер кластимуть в лікарню силою

Кореспондент ТСН Олена Черняєва.

Вихователька з відкритою формою туберкульозу працювала в дитсадочку

Вихователька з відкритою формою туберкульозу працювала в дитсадочку

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація