На Луганщину потай перекидають російську техніку та десантників - Тимчук

Дата публікації
На Луганщину потай перекидають російську техніку та десантників - Тимчук

Російські війська таємно переміщуються Донбасом і маскуються під бойовиків / ТСН.ua

Донецьких бойовиків також підкріплюють російськими ЗРК і фахівцями ППО.

У Луганській області на допомогу бойовикам перекидають російську техніку і військовослужбовців регулярної армії. Про це повідомляє на своїй сторінці Facebook керівник групи "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

У районі Первомайська і по напрямку до Новоташковки спостерігається концентрація живої сили і техніки російсько-терористичних військ. Перекидання сил і засобів здійснюється таємно, техніка підтягується невеликими партіями, жива сила також пересувається невеликими групами. Російські десантники, замасковані під місцевих бойовиків, пересуваються в районі Бахмутської траси.

В районі Шахтарська російсько-терористичними військами готуються позиції для засобів протиповітряної оборони. Південніше Никишиного на Донеччині противник ущільнює "другу лінію" свіжими формуваннями, укомплектованими російськими найманцями і місцевими бойовиками. Зафіксовано прибуття в район Зугресу підрозділу найманців з РФ загальною чисельністю близько 120 осіб, які називаються "добровольцями - колишніми співробітниками МВС Чечні".

На південь від Донецька, в районі Докучаєвськ - Тельманове триває ущільнення бойових порядків російсько-терористичних військ.

 
опублікувати Дмитра Тымчука.

Нагадаємо, українські захисники прогнозують пік бойової активності ворога напередодні різдвяних свят.

Наступна публікація