На Луганщині чиновники не давали проводити екзит-пол

У Луганській області зафіксовано перешкоди з боку представників місцевих органів влади, міліції та спостерігачів від кандидатів проведення екзит-полу.

У Луганській області зафіксовано перешкоди з боку представників місцевих органів влади, міліції та спостерігачів від кандидатів проведення екзит-полу на деяких дільницях. Про це заявив директор Центру соціальних технологій "Соціполіс" Сергій Панченко.

За його словами, тенденція перешкоджання проведення регіонального екзит-полу на Донбасі набуває масового характеру. "Зокрема, на виборчій дільниці № 35 округу № 105 іноземні спостерігачі, що представляють Росію, вивели наших інтерв'юерів, посилаючись на норму російського законодавства", - повідомив Панченко. Він також сказав, що жорстка протидія також спостерігається з боку, представників місцевих органів влади і спостерігачів від низки кандидатів.

На думку Панченко, такі дії представників влади можна трактувати як наміри фальсифікувати результати виборів. "Варто розуміти, що сам факт проведення екзит-полу є стримуючим чинником для фальсифікацій, - зазначив він. - Саме цим ми можемо пояснити той рівень протидії з яким ми сьогодні зіткнулися".

 

Читайте також:

Мешканці Луганщини заявили про фальсифікації в ході телемосту на місцевому телеканалі

Мешканці Луганщини повідомляють про підготовку фальсифікацій штабами Януковича

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: