На Луганщині голова і секретар виборчкому підробляли протоколи

Прокуратурою міста Лисичанськ в Луганській області порушено кримінальну справу за фактами службового підроблення офіційних документів.

Прокуратурою міста Лисичанськ в Луганській області порушено кримінальну справу (№ 113-10, 90-02 від 11 січня 2010 року) за фактами службового підроблення, тобто внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, інші підробки документів, а також складання і видачу завідомо неправдивих документів за ознаками складу злочину передбаченого частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України.

Про це повідомила член Окружної виборчої комісії територіального виборчого округу № 110 з виборів Президента України 17 січня 2010 Антоніда Мельникова.

За словами Мельникової, нинішні голова комісії Олег Дубовой і секретар Вікторія Пономаренко самовільно переписували протоколи засідань комісії, які проходили в грудні 2009 року. При цьому підроблялася підпис колишнього голови комісії та її членів.

На думку Мельникової, це робилося з метою спотворити оригінали протоколів комісії. "Члени окружної виборчої комісії № 110 стурбовані тим, що в подальшому це керівництво комісії може сфабрикувати головний протокол з результатами голосування, що грубо фальсифікує волевиявлення 160 тисяч жителів Луганської області", - зазначила Мельникова.

Центр окружної виборчої комісії № 110 знаходиться в місті Лисичанськ. Територіальна виборча комісія № 110 включає Попаснінскій район (Луганська область), міста Кіровськ та Лисичанськ разом з населеними пунктами відповідних міських рад.

Читайте також:

Мешканці Луганщини повідомляють про підготовку фальсифікацій штабами Януковича

ПР "пресингує" колишніх соратників, які перейшли в табір Тимошенко

Тимошенко звинувачує "регіоналів" у зриві виборчого процесу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: