На Луганщині в збитковості шахт звинуватили державу

Губернатор області Олександр Антипов звинувачує Мінвуглепром у збитковості вуглевидобувних підприємств області.

Шахта
УНІАН
На думку луганського губернатора, саме збільшення впливу держави на вугільну галузь призвело до скорочення видобутку.
"Ці бездумні експерименти, які вони (керівництво Мінвуглепрому) проводили, влаштовували кадрову чехарду, міняючи досвідчених гідних керівників вугільних об'єднань, директорів шахт, нічого гарного підприємствам вугільної галузі Луганщини не принесли. Навпаки, підприємства мають величезні збитки. І, як правило, це не узгоджувалось ні з керівництвом області, ні з керівниками міст і районів", - сказав Антипов у четвер під час виступу на засіданні колегії обласної державної адміністрації.

Він наголосив, що сьогодні перед керівництвом Мінвуглепрому й урядом необхідно порушувати питання про передачу управління галуззю обласному керівництву.

"Тому що, якщо таким чином буде тривати таке керівництво, то ми просто зайдемо в глухий кут. Адже не випадково при збільшенні фінансування з державного бюджету вугільної галузі десь на 50% ми одержали сьогодні "мінус" з видобутку вугілля понад 2 млн. тонн", - додав Антипов.

З його слів, зміна керівництва Мінвуглепромом негативно позначилася на роботі державних підприємств "Ровенькиантрацит", "Первомайськвугілля", "Лисичанськвугілля".

Станом на 29 вересня на складах теплових електростанцій накопичено 2,3 млн. тонн вугілля, що становить 57,8% від плану (раніше планувалося накопичити 3,5-4 млн. тонн до 15 жовтня).

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: