Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На Львівщині 53-річний рецидивіст намагався підірвати себе і заручників у власному будинку

Силовикам довелося штурмувати хату

У руках граната, а в заручниках двоє людей. На Львівщині 53-річний чоловік закрився в будинку і погрожував підірвати себе, дружину та її батька, які теж були всередині, йдеться в ТСН.12.00.

Жодних вимог він не висував. Перемовини, які намагались вести правоохоронці, результату не дали. Аби врятувати людей, в поліції наважились на спецоперацію. Спецпризначенці КОРДу взяли хату штурмом, та заручників звільнили. Спецоперація тривала майже три години.

За попередніми даними поліції, в руках у чоловіка була бойова граната РГД-5. У його будинку знайшли ще зброю та наркотики.

ВідеоУкраїнець Олег Скавиш зубами протягнув морське судно на відстань понад 16 метрів

Українцю Олегу Скавишу, більш відомому як "Тягнизуб", вдалося протягти морське судно на відстань понад 16 метрів. Таким чином він побив чинний світовий рекорд на 1 метр і 3 сантиметри. Корабель вагою у 614 тонн силач тягнув зубами за залізний трос. 

Українець Олег Скавиш зубами протягнув морське судно на відстань понад 16 метрів

Про чоловіка відомо, що він неодноразово судимий. У жовтні за хуліганство суд дав йому умовний термін.

«Після того, коли було вичерпано всі спроби мовного контакту зі злочинцем і він не відповідав на пропозиції добровільно здатися, було прийнято рішення щодо силового штурму приміщення і зараз злочинець затриманий», - розповідає керівник ГУ Нацполіції Львівщини Валерій Середа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції